Терапевтична стоматологія

Ціни на терапевтичну стоматологію в РЦСІ Харків

Консультація
100 грн.
Анестезія
100 грн.
Пломба фотополімерна (Німеччина, США)
від 300 грн.
Лікування каналів (1 канал)
від 220 грн.
Художня реставрація (фронтальні ділянки)
від 600 грн.

Практично кожній людині доводилося стикатися з терапевтичної стоматологією, яка включає діагностику, комплексне лікування зубів і тканин пародонту. Без своєчасної санації зубів і поганій гігієні порожнини рота – без таких процедур не обійтися.
Практична терапевтична стоматологія є однією з найбільш важливих напрямків в стоматології, яка відповідає за діагностику стану зубів і прогнозування їх майбутнього. Також в її компетенцію входить профілактика зубних захворювань і їх лікування. При наявності захворювань тканин пародонта, каріозних поразок твердих тканин зуба, пацієнт звертається за допомогою саме до фахівців терапевтичної стоматології.

Дана область стоматології включає в себе безліч процедур: планова професійна гігієна порожнини рота, ендодонтичне лікування зубів, реставрація зубів з використанням фотополімерних композитних пломбувальних матеріалів, що дозволяють зробити посмішку красивою і естетичної, і багато іншого.

Республіканський Центр Стоматологічної Імплантації пропонує своїм пацієнтам такі послуги терапевтичної стоматології:

 • професійна чистка зубів;
 • лікування каріозних захворювань;
 • лікування пульпіту;
 • лікування періодонтиту.

Поява зубного нальоту може стати результатом поганої гігієни порожнини рота або несистематично відвідування лікаря-стоматолога. І якщо зубний наліт не видалити протягом тижня після його утворення, він стане щільніше, через що видалити його не вийде ні зубною щіткою, ні флосом. У подібних ситуаціях допомагає професійна чистка зубів.

Якщо своєчасно не видалити зубний наліт, мікроби, що містяться в ньому, виділяють кислоту, що руйнує емаль. Крім того, виникає запах з рота, усмішка стає не привабливим, підвищується ризик утворення карієсу, запалюються ясна, що нерідко призводить до рухливості зубів і пародонтиту.

Стоматологи Республіканського Центру Стоматологічної Імплантації рекомендують проводити професійну чистку як мінімум 1 раз на пів року.

Лікування карієсу

Одним з найбільш часто зустрічаються стоматологічних захворювань є карієс. Він дуже небезпечний, адже якщо вчасно не зупинити його розвиток, з часом зуб зруйнується. У нашій клініці лікування карієсу проводиться:

 • Професійно. Наші стоматологи мають значний досвід і застосовують тільки сучасні технології, що дозволяє видаляти лише уражені карієсом ділянки, а здорові тканини не чіпати.
 • Безболісно. Ми застосовуємо сучасні препарати-анестетики. Тому лікування не викликає болю і дискомфорту.
 • Комфортно. Лікування проводиться в зручному кріслі під приємну музику.

Лікування пульпіту

Під пульпітом мається на увазі запальний процес зубних нервів, що супроводжується уривається або безперервної болем, в більшості з’являється вночі і при зміні температури.

Пульпіт виникає при наявності:

 • травм зуба;
 • запущеного карієсу;
 • неякісних пломб;
 • впливів хімічних речовин.

У нашому стоматологічному центрі лікування пульпіту проводиться двома методами: біологічним і хірургічним. Перший застосовується тільки на початкових стадіях. Якщо пацієнт звертається до нас не своєчасно, коли біль тривала і пульсуюча, – використовується хірургічний метод лікування.

Лікування періодонтиту

Періодонтит – небезпечне стоматологічне захворювання, до якого призводить не заживається вчасно карієс і пульпіт. Призводить до розпаду нерва і інфікування зв’язок, які утримують зуб в щелепі. ознаки періодонтиту:

 • різкі болі в районі зуба, які загострюються при дотиках;
 • збільшення і кровоточивість ясен;
 • підвищення температури;
 • рухливість зуба;
 • припухлість щоки або губи;
 • неприємний запах з рота.

Періодонтит буває інфекційних та неінфекційних. При несвоєчасному лікуванні токсини, що виділяються зруйнованими тканинами, потрапляють в організм і можуть викликати патологічні ускладнення в серці, суглобах і нирках.

Якщо вам потрібно дитячий стоматолог професіонал, звертайтеся в нашу дитячу стоматологію. Досвідчені стоматологи впораються з будь-якою ситуацією!

Популярні послуги

Записатися на прийом

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами в робочий час.

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  РЦСИ - Республиканский центр стоматологической имплантации
  Average rating:  
   0 reviews