Незнімне протезування

Вартість протезування в РЦСІ

Консультація
100 грн.


Металеві коронки
от 250 грн.
Металокерамічні коронки
от 1200 грн.
Металопластмаса (коронка, зуб)
700 грн.
Пластмасова коронка
300 грн.
Безметалова кераміка
от 4100 грн.
Знімні протези
от 2000 грн.
Бюгельні протези
от 3000 грн.

Незнімні зубні протези є варіантом, який в протезуванні зубів встановлюється на тривалий час. Пацієнти швидко до них звикають і не відчувають дискомфорту. Існує кілька умов для розміщення таких конструкцій. У першому випадку необхідний здоровий корінь, а в другому – наявність опорних зубів.

Це досить практичний спосіб реставрації посмішки. В даному випадку більш виражений естетичний аспект, адже помітити таку конструкцію досить складно. За ними дуже просто доглядати, одного разу встановивши можна забути про дискомфорт і обмеження в їжі. Відсутність замкової системи виключає поломку і індивідуальну чистку елементів протеза.

Існують такі різновиди незнімних протезів:

 • мостовидні;
 • імплантного;
 • поодинокі коронки;
 • вкладки;
 • вініри.

Мостовидні конструкції представляють собою коронки, закріплені на зубах. Цей вид повністю закриває дефект на місці відсутнього зуба. Конструкція рівномірно розподіляє всю навантаження. Дані конструкції бувають суцільнолитими, пластиковими та армованими светокомпозіти.

У випадку з імплантів в кістковий відділ щелепи вводиться стрижень з титану – імплантація зубів. На цей стрижень надівається штучний зуб (пластмаса, металокераміка, безметалеві на основі діоксиду цирконію та прес-кераміки). Даний варіант дозволяє зберегти кістку і не завдає пошкоджень сусідніх зубах. Всі відчуття зберігаються, як при природних зубах.

Поодинокі коронки можна встановити на безпідставно зруйнований зуб. В цьому випадку матеріалу має бути достатньо для приєднання ортодонтической конструкції.

Виберіть використовують при значних дефектах для збереження зубної тканини. Для вкладок створюється зліпок зуба, після чого виготовляється індивідуальна форма. Раціонально використовувати даний варіант при незначних порушеннях зуба. Така система протезування повністю повторює форму зуба, що забезпечує зручність і естетичні характеристики.

Протезування передніх зубів незнімними зубними протезами здійснюється винирами. Цей вид протезування використовують для отримання «голлівудської» посмішки. Матеріал накладається для коригування положення, кольору чи форми зуба. Є два варіанти обробки таким способом. При непрямому впливі обробка зуба мінімальна, а в подальшому відбувається зняття зліпка і виготовлення винира. Після цього отриманий матеріал фіксується.

Такий варіант можна назвати класичним. Тут використовуються порцелянові пластини, які кріпляться на зуб за допомогою композитного цементу. Така система може стати альтернативою коронки змінити колір і форму зуба у фронтальній групі зубів (лінія посмішки)

У прямому варіанті обробки всі процедури проводяться в ротовій порожнині. Спеціаліст обробляє поверхню, намагаючись зберегти максимальну кількість зубної тканини. Далі, за допомогою сучасних матеріалів, створюється форма, положення (при отточке) і колір емалі. Все відбувається за погодженням з пацієнтом.

Прямий варіант більш практичний. Для цієї маніпуляції досить і одноразового відвідування клініки. Отримана послуга володіє чудовим косметичним ефектом, який тримається тривалий час. Під час процедури проводиться мінімальне сточування зубної тканини.

Особливості незнімних зубних протезів і техніка виготовлення

Матеріал для виготовлення подібних конструкцій використовується найрізноманітніший (пластмаса, кераміка, безметалл та ін.). Кріплення таких протезів може відбуватися за допомогою різних методик:

 • фіксування на зубодесневих опорах;
 • кріплення за допомогою металевих замків (лігатур);
 • фіксування з використанням композитних матеріалів.

Зубне протезування в даному випадку складається з декількох етапів. При першому відвідуванні фахівця проводиться огляд та лікування (основна увага приділяється ясен). Далі робиться зліпок, який використовується лабораторією для виготовлення індивідуальної моделі. Процес і вихідна форма системи залежить від обраного виду протезування. Отриманий протез унікальний і підходить тільки певній людині. Під час повторного відвідування проводиться примірка і, при необхідності, коригування отриманої конструкції. І тільки після цього здійснюється установка.

Протипоказання до незнімного протезування

Не рекомендується встановлювати дані конструкції людям, недостатньо стежить за гігієною. Також існує цілий ряд протипоказань:

 • гострі захворювання всього організму або ротової порожнини;
 • променева терапія;
 • застосування деяких препаратів;
 • кахексія (крайній виснаження організму);
 • психічні захворювання.

Серйозні протипоказання вимагають професійного підбору виду усунення дефекту в зубному ряду.

Догляд за незнімними протезами

Даний процес не займе багато часу. Досить виконувати наступні рекомендації:

 • чистка проводиться дворазово з використанням засобів з антибактеріальними компонентами;
 • додатковий догляд забезпечать зубні нитки, іррігатори і ополіскувачі;
 • після вживання їжі рекомендується полоскання спеціальним розчином або трав’яним відваром;
 • професійна чистка проводиться з перервою в шість місяців;
 • ремонт зубних протезів можна довіряти тільки професіоналам;
 • з раціону бажано виключити дуже тверду їжу.

Клініка «РЦСІ» пропонує послуги незнімного і умовно-знімного протезування на першокласному рівні. Кращі фахівці виготовлять конструкцію в сучасній лабораторії з використанням новітніх технологій і першокласних матеріалів. Зубні техніки проходили стажування в Німеччині. Великий досвід в даній області дозволяє вирішувати навіть найскладніші питання протезування. У клініці Вас чекає високий рівень обслуговування, індивідуальний підхід і сучасні методи вирішення проблем, пов’язаних з зубами.

Популярні послуги

Записатися на прийом

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами в робочий час.

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  РЦСИ - Республиканский центр стоматологической имплантации
  Average rating:  
   0 reviews