Виправлення прикусу брекет-системою

Головні особливості ортодонтичного лікування

Вартість ортодонтичного лікування в РЦСІ

Консультація
100 грн.
Складання плану лікування
220 грн.
Контрольний огляд
50 грн.
Платівка, ретейнер, каппа (1 щелепа)
1500-2000 грн.
Лікування за допомогою металевої брекет-системи (1 щелепа)
от 12000 грн.
Лікування за допомогою сапфіровою брекет-системи (1 щелепа)
от 12000 грн.

Існує три стадії ортодонтичного лікування з установкою брекет-систем:

 • Підготовка. На даному етапі здійснюється діагностика, лікування захворювань зубів і ясен. Профілактичні та лікувальні заходи перед ортодонтичним лікуванням є обов’язковими.
 • Установка і носіння брекетів. Після індивідуального підбору типу брекет-системи і матеріалу її окремих елементів, лікар-ортодонт встановлює брекети. Залежно від ступеня викривлення зубів і виду зубощелепної аномалії лікування триває від 1,5 до 2-х років.

В процесі лікування за рахунок того, що окремі елементи конструкції приклеюються до зубної емалі, в значній мірі ускладнюється процес дотримання гігієни ротової порожнини. Не варто забувати, що при установці брекетів для пацієнта важливі як своєчасні візити до лікаря-ортодонта з метою корекції брекет-системи, так і спостереження у стоматолога-гігієніста. Навіть при самій ретельній чищенні зубів із застосуванням спеціальних щіток і ниток вже після закінчення даного етапу лікування може знадобитися професійна чистка зубної емалі.

 • Ретенційний період.После вирівнювання прикусу, слід етап закріплення результатів. Пацієнту призначається носіння спеціальних апаратів (ретейнер), їх можна використовувати у зручний для цього час (наприклад, вночі, коли людина спить). існують знімні і незнімні ретейнери. Тривалість ретенційного етапу залежить від індивідуальних особливостей пацієнта, зазвичай це не менше двох років.

Популярні послуги

Записатися на прийом

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами в робочий час.

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  РЦСИ - Республиканский центр стоматологической имплантации
  Average rating:  
   0 reviews