Види брекетів

Сучасні брекет-конструкції позбавлять від неправильного прикусу!

Вартість ортодонтичного лікування в РЦСІ

Консультація
100 грн.
Складання плану лікування
220 грн.
Контрольний огляд
50 грн.
Платівка, ретейнер, каппа (1 щелепа)
1500-2000 грн.
Лікування за допомогою металевої брекет-системи (1 щелепа)
от 12000 грн.
Лікування за допомогою сапфіровою брекет-системи (1 щелепа)
от 12000 грн.

Здоровий і естетичний зовнішній вигляд зубів дозволяє людині відчувати себе комфортно і запобігає розвитку багатьох комплексів. Сучасні брекет-конструкції дозволяють позбутися від такої проблеми, як неправильний прикус, «криві зуби» і дефекти зубного ряду, отримані в результаті травм і хвороб.

Що являють собою брекет-системи?

Брекети нагадують маленькі замочки, що прикріплюються до зуба з зовнішньої або внутрішньої сторони, в залежності від типу конструкції. Брекет-системи в Харкові розробляються індивідуально, в кілька етапів, за рахунок чого, кожна ланка конструкції призначається для певного різця. Використання подібної методики дозволяє індивідуально регулювати кожен зуб, так як перед виготовленням системи, в неї закладається інформація про правильне його розташуванні в трьох вимірах.

Від способу кріплення і різновидів брекет-систем – залежить зовнішній вигляд посмішки пацієнта під час корекції. Багато хто не погоджуються на коригування тільки через те, що страждають комплексом носіння подібних конструкцій.

Поява систем, які встановлюються з внутрішньої сторони зубного ряду практично вирішило проблему, проте, через високу вартість, дозволити її собі може далеко не кожен.

Основні види Бекетов

У Республіканському центрі стоматологічного імплантування в Харкові застосовують два основних типи брекет-систем від відомої компанії ORMCO:

 • Металеві брекети – складаються з маленьких металевих замків, кілець і дуг. Їх встановлюють із зовнішнього боку зубного ряду.
 • Сапфірові брекети – за принципом дії і конструкції схожі з металевими, проте, замість замків, виконаних з металу, застосовуються кристали сапфірів, які вирощують в спеціальних лабораторіях. Подібні брекети, ціна на які оптимальна в Харкові, не викликають дискомфорт в процесі носіння. Замочки з сапфірів абсолютно прозорі, тому вид таких систем більш естетичний. До того ж, такі конструкції більш зручні вноске і не порушують дикцію.

Ще одним видом Бекетов, який набирає все більшої популярності в зв’язку з тим, що його установка практично не помітна оточуючим, називається Лінгвальна. Це все ті ж замки і дуги, проте кріпляться вони на внутрішню сторону зубного ряду. Їх непомітність для оточуючих є далеко не єдиним плюсом. Подібну конструкцію легше контролювати як стоматолога, так і пацієнта. Дужки не травмують поверхню слизової оболонки губ і щік, а емаль на внутрішній стороні зубів значно міцніше, ніж із зовнішнім, що значно зменшує її пошкодження при установці системи.

У звичайні дужки дуже часто забиваються частинки їжі, що робить процес шкарпетки не зовсім естетичним і передбачає необхідність постійно стежити за чистотою пластинок.

Лінгвальниебрекети не мають на увазі подібної проблеми, проте доглядати за ними все ж складніше.

Після установки, є відчутний дискомфорт, тому що зменшується місце всередині ротової порожнини, і виникає постійне відчуття, що нікуди розмістити мову. Однак, це відбувається тільки в момент звикання, і по закінченню декількох днів, все проходить.

Принцип дії

Ортодонтична дуга, яка виступає основою брекет-системи, володіє пам’яттю. Розміщуючись на далекому від ідеалу зубному ряду, вона поступово випрямляє його в потрібне положення. Дуже повільно, зуби повертаються до свого нормального розташування. Для початку, використовуються більш м’які пластини, які надають слабке тиск на зуби, після, коли пацієнт звикне до постійного тиску, вони замінюються на більш жорсткі.

Для установки систем використовується спеціальний клей, який містить фтор, який якісно фіксує кожен різець на металевій дузі.

Вартість установки брекетів в стоматологічних клініках в Харкові залежить від різновиду брекет-системи (лінгвальні, металеві, сапфірові брекети), складності її установки, матеріалу, що використовується для виготовлення конструкції і багатьох інших додаткових нюансів, які обговорюються лікарем-ортодонтом з пацієнтом в індивідуальному порядку.

Популярні послуги

Записатися на прийом

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами в робочий час.

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  РЦСИ - Республиканский центр стоматологической имплантации
  Average rating:  
   0 reviews