Ортодонтія

Вартість ортодонтичного лікування в РЦСІ

Консультація
100 грн.
Складання плану лікування
220 грн.
Контрольний огляд
50 грн.
Платівка, ретейнер, каппа (1 щелепа)
1500-2000 грн.
Лікування за допомогою металевої брекет-системи (1 щелепа)
от 12000 грн.
Лікування за допомогою сапфіровою брекет-системи (1 щелепа)
от 12000 грн.

Ортодонтія в Харкові

Згідно з даними статистики, менше 20% людей мають правильний прикус. Решту природа не наділила гарними і рівними зубами. Але варто знати, що неправильний прикус впливає не тільки на красу. Через кривих зубів може виникнути карієс і запалення ясен, так як ретельно почистити їх практично неможливо. Крім того, неправильний прикус може бути причиною неправильного пережовування їжі, порушення функції щелепного суглоба, головних болів, гайморитів, отитів і захворювань шлунка.

Якщо і Вас природа не наділила красивою і здоровою посмішкою, це легко можна виправити, звернувшись в Республіканський Центр Стоматологічної Імплантації в Харкові. Тут працюють досвідчені лікарі-ортодонти, що спеціалізуються на виправленні і попередженні порушень положення зубів, а також аномалій прикусу.

У Харкові для виправлення прикусу ми встановлюємо брекети, капи та знімні пластини. Ви можете проконсультуватися у наших фахівців для подальшого планування Вашого лікування.

Види брекетів застосовуваних в ортодонтії

Брекет-системи підрозділяються на кілька видів залежно від матеріалу, який був використаний для їх виробництва:

 • металеві брекети. Відрізняються надійністю і невисокою вартістю. Вони дуже добре виправляють прикус. Основний мінус – непривабливий зовнішній вигляд;
 • сапфірові брекети. Відносяться до елітних брекет-систем. Виробляються з кристалів сапфіру. Відрізняються міцністю і прозорістю. Ніколи не фарбуються, але потребують дотримання гігієни і коштують набагато дорожче інших варіантів.

Також брекети діляться за методом фіксації дуги на звичайні і самолігуючі, за способом установки – на вестибулярні і лінгвальні.

Основні етапи ортодонтичного лікування

Ортодонтія в Харкові проводиться в кілька етапів:

 • Діагностика. На цьому етапі стоматолог виконує професійний огляд, застосовуючи рентгенографію і інші апаратні методики. Також лікар робить відбитки зубів, визначає, в якому стані знаходяться суглоби і м’язи. Після цього на підставі діагностичних обстежень фахівець складає план і тривалість лікування, розраховує конструкцію апарату і створює штучну модель зубів.
 • Підготовчі роботи. Перед тим, як починати ортодонтичне лікування, пацієнт повинен пройти (при необхідності):
  • лікування карієсу або інших захворювань;
  • видалення зубного нальоту, фторування та ін.;
  • видалення зубів, оголення ретінірованного зуба та інші хірургічні процедури.
 • Лікування. Відповідно до проведених дослідженнями і після того, як порожнину рота пацієнта буде підготовлена, проводиться ортодонтический апарат і встановлюється брекет-система. Після цього пацієнт повинен систематично приходити на прийом (1-2 рази на місяць), щоб лікар проводив корекцію. Термін лікування в кожному випадку свій, адже він залежить від ступеня аномалії, віку пацієнта і безлічі інших чинників. Середній період лікування становить 18-24 місяці.
 • Відновлювальний етап. Останнім етапом ортодонтії в Харкові є закріплення отриманого результату. В іншому випадку зуби будуть намагатися стати на колишні свої місця. Для цього застосовуються ретейнери, які потрібно носити приблизно в два рази довше, ніж брекет-системи.

«РЦСІ» – місце, де працюють кращі лікарі-ортодонти, які застосовують сучасне діагностичне обладнання. Приходьте до нас, ми гарантуємо успішне лікування і доступні ціни на послуги!

Серед інших сфер діяльності центру, потрібно виділити послуги з протезування зубів.

Популярні послуги

Записатися на прийом

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами в робочий час.

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  РЦСИ - Республиканский центр стоматологической имплантации
  Average rating:  
   0 reviews