Лікування пародонтиту

Пародонтологія ціни РЦСІ

Огляд, консультація
100 грн.
Шинування зубів (1 зуб)
от 150 грн.
Антимікробна лазерна терапія ясен (лазерний апарат «ГРАНУМ» США) верхня і нижня щелепа 1 відвідування
440 грн.
Лазерна пластика вуздечки губи
550 грн.

Основним напрямком при лікуванні пародонтиту є боротьба з бактеріями, які скупчуються в ясенних кишенях. У здоровому стані ясна щільно прилягає до поверхні зуба. Розвиток пародонтиту супроводжується запальним процесом, при якому ясна відходить від зуба. Лікування захворювання полягає в очищенні пародонтального кишені. Якщо він не повністю вичищений, при зниженому імунітеті може виникнути рецидив і запальний процес відновиться. Традиційно при лікуванні цього захворювання застосовувалася лазерна терапія і вектор-терапія.

Пародонтологія в Харкові

Лікування пародонтиту з використанням апарату «Вектор» полягає у впливі на уражені ділянки ультразвукових коливань. Вони поєднуються з дією високодисперсною суспензії, яка представляє собою полірувальний розчин і є складовим елементом природного емалі зуба.

Прилад надає такі види дії:

 • механічне – мікромасаж м’яких тканин;
 • фізико-хімічне – активізація обмінних процесів;
 • теплове – незначне підвищення температури тканини забезпечує більш інтенсивний вплив ультразвуку.

У багатьох пацієнтів через місяць після векторної терапії починали хворіти і кровоточити ясна, що стало причиною втрати зубів. Вартість лікування з використанням апарату «Вектор» становить близько 3800 грн.

На даний момент вектор-терапія визнана не дієві і не використовується в якості основного способу лікування. У клініці РЦСІ цей метод застосовується як допоміжний до основного лікування.

Принцип лазеротерапії полягає в усуненні щадним методом зубного каменю і нальоту на яснах. Терапія лазером проводиться наступним чином:

 1. Лікар визначає стан зубів і ясен. На підставі отриманих при діагностиці даних фахівець розробляє план лікування.
 2. Щоб підвищити ефективність процедур, перед використання лазерного апарату стоматолог видаляє відкладення на зубах.
 3. На наступному етапі пародонтальні кишені обробляються за допомогою лазера. У зоні дії променя відбувається випаровування води і розкладання її на водень і атомарний кисень, який має антисептичні властивості, що забезпечує стерильність цього методу.

Практика показала, що цей метод дієвий, і він продовжує використовуватися при лікуванні пародонтиту.

Лікування пародонтиту

Для ефективного лікування пародонтиту в Республіканському центрі стоматологічної імплантації використовується комплексний підхід, який складається з наступних етапів:

 • Консультація і огляд спеціаліста. У перший день проводиться наддесная робота. Спеціаліст проводить урок гігієни (як правильно чистити зуби і доглядати за порожниною рота). Також робиться діагностика (визначається глибина пародонтальної кишені).
 • Визначення вартості роботи (на наступний день після діагностики).
 • Підясенна робота (пацієнт проходить призначений курс лікування).

Основна перевага клініки РЦСІ – наявність новітнього обладнання, якого не мають інші лікувальні заклади в Харкові. Комп’ютерна діагностика дозволяє встановити стадію розвитку захворювання. Сучасні прилади показують точну глибину утворився кишені, що дозволяє спеціалісту підібрати індивідуальне лікування для кожного пацієнта.

Курс лікування залежить від стадії захворювання. Тривалість сеансу може становити від 1 до 2 годин, які зазвичай пацієнт проходить через день протягом двох тижнів. Оплата погодинна, вартість послуг визначається після діагностики.

Люди рідко приходять на профілактичний огляд. Пародонтит практично завжди протікає безболісно, ​​тому захворювання часто виявляє стоматолог, до якого пацієнт звертається із зубним болем. Обстеження показали, що ознаки пародонтиту мають 90% людей.

Причиною захворювання стають бактерії, які накопичуються на поверхні зуба. Основне завдання пародонтологической служби – це профілактика розвитку захворювання. На консультації лікар проводить бесіду, приділяючи увагу необхідності якісної гігієни та догляду за зубами, що запобіжить запалення ясен.

У людей, які не проводять професійну гігієну і ігнорують симптоми гінгівіту, зовнішнє запалення поступово поглиблюється в тканини, що призводить до розхитування зубів і в подальшому до їх втрати.

Якою має бути діагностика?

Всі необхідні кошти для проведення діагностики захворювання тканин пародонта представлені в Республіканському центрі стоматологічної імплантації. У клініці використовується діагностика Florida Probe, яка дозволяє отримати точні дані глибини пародонтальної кишені. Обов’язковим етапом обстеження є фотодіагностіка. Вона дає можливість пацієнту побачити клінічний стан своїх ясен. Процедура повторюється на кожному етапі лікування, що дозволяє відстежувати динаміку одужання.

Якою має бути гігієна?

Завдяки професіоналізму фахівця, якісним матеріалам і сучасному обладнанню, візит в клініку не супроводжуватиметься страхом і викликати неприємні відчуття.

Професійна гігієна проводиться в кілька етапів:

 • повітряно-абразивна обробка;
 • використання УЗ;
 • за допомогою ручних інструментів видаляються залишки відкладень на зубах;
 • полірування зубів.

При відсутності проблем з яснами процедуру рекомендується проводити через кожні 6 місяців. В результаті Ви отримаєте здорові ясна і красиві білосніжні зуби.

Oral hygiene and health care. Smiling women use dental floss white healthy teeth.

Після проведення процедури, лікар для кожного пацієнта підбере засоби для підтримки чистоти порожнини рота і дасть рекомендації як правильно ними користуватися. При спільних зусиллях фахівця і пацієнта не складно домогтися бажаного результату.

Популярні послуги

Записатися на прийом

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами в робочий час.

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  РЦСИ - Республиканский центр стоматологической имплантации
  Average rating:  
   0 reviews