Видалення зубів

Ціни на хірургічну стоматологію в РЦСІ Харків

Консультація
100 грн.
Проба на анестетик
50 грн.
Анестезія
від 50 грн.
Нескладне видалення
від 250 грн.
Складне видалення
від 1000 грн.
Видалення зуба мудрості
від 600 грн.
Видалення молочного зуба
від 150 грн.

Сучасна стоматологія забезпечує швидке і безболісне видалення зубів у дітей і дорослих, незалежно від складності процесу. Досвідчений фахівець вдасться до процедури виривання тільки в крайньому випадку, так як в даний час існує величезна кількість зубозберігаючих технологій, які дозволяють зберегти різець.
Через нехтування правилами гігієни, відтягування візиту до стоматолога, підтримати і відновити проблемний зуб буває вже надто пізно. В такому випадку, виривання неминуче.

Коли видалення уникнути не можна?

Якщо безліч способів лікування вже випробувані, або ситуація, з якою звернувся пацієнт, досягла необоротних процесів, доводитися вдатися до хірургічної стоматології. Безкомпромісна виривання відбувається в разі:

 1. наявності гострого гнійного запалення, яке поширюється на кістку;
 2. якщо область, уражена карієсом, занадто велика, і немає можливості її відновити;
 3. різець занадто рухливий через прогресуючого пародонтиту;
 4. наявності зубів мудрості, які ростуть неправильно і пошкоджують слизову оболонку, заважають мови або пережовування пиши;
 5. Ретінірованние різці, є причиною болю або запального процесу;
 6. Поздовжні переломи різців;
 7. Наявність пухлини в щелепі.

У РЦСІ видалення зубів проводять максимально обережно, щоб не пошкодити навколишні тканини. Такий підхід значно зменшує період відновлення після втручання, сприяє швидкому загоєнню рани і знижує дефективність кістки в місці видалення. Це особливо важливо, якщо в подальшому буде необхідно вдатися до процедури імплантування.

Правильне видалення і його основні етапи

При плановому втручанні в РЦСІ, процедура проходить швидко і безболісно. Нескладне виривання має на увазі ліквідацію однокореневих і розхитаних різців, в разі, коли нічого не перешкоджає їх вилучення. Операція проходить в кілька етапів:

 • місце операції знеболювальні за допомогою сучасних препаратів анестезії, які швидко і якісно заморожують область, піддану оперування;
 • кожна ліквідація відбувається з особливою обережністю, оскільки передбачає можливість подальшого імплантування;
 • застосування сучасних методик і високотехнологічних інструментів, дозволяють звести до нуля ризик виникнення ускладнень і післяопераційних запалень;
 • після проведення втручання, лікар дає детальну консультацію про те, як правильно доглядати за раною, щоб прискорити процес загоєння.

Складне видалення зуба

Під складним вириванням мається на увазі використання спеціалізованого інструменту, медикаментозних препаратів і проведення процедури шляхом розсічення ясна або окістя. Найчастіше застосовують складне видалення зубів мудрості. Існує ще ряд випадків, в яких така операція необхідна:

 1. непрорезавшійся зуби мудрості;
 2. неправильно розташовані «вісімки»;
 3. будь-який витяг двох кореневих і більш молярів;
 4. сильне викривлення зубного кореня;
 5. зрощення кістково-щелепних тканин разом з корінням;
 6. кіста;
 7. крихкість різця.

Процедура проводитися близько 40 хвилин, і має на увазі застосування сильної анестезії. Подібне оперування відбувається в кілька етапів:

 1. Тщательнейшая підготовка, яка включає проведення рентген-обстеження. В ході нього виявляються можливі складнощі в проведенні втручання і з’ясовуються особливості, і розташування коренів.
 2. Якщо є запалення, воно попередньо проліковується за допомогою антибіотиків, і тільки після цього призначається час проведення операції.
 3. Після безпосереднього вилучення різця, фахівець призначає терапію, що дозволяє швидко відновитися після операції і уникнути ускладнень.

Сучасна хірургічна стоматологія в Харкові

Республіканський Центр стоматологічної імплантації практично 30 років надає стоматологічну допомогу своїм пацієнтам в різних напрямках.

Фахівці нашої клініки проводять видалення тільки тоді, коли немає можливості його уникнути. Під час процедури використовуються кращі знеболюючі засоби і передове устаткування і інструменти. Нам під силу видалення зубів будь-якої складності, в тому числі і видалення ретінірованних зубів мудрості.

Основний ухил в нашому центрі йде на зубозберігаючі операції і вдосконалення методів, для їх якісного проведення. Такі маніпуляції усувають вогнища виникають інфекцій, а також мають на увазі всі види видалення різних новоутворень в ротовій порожнині.

Високий рівень фахівців зробить лікування конструктивним і грамотним, а також допоможе уникнути ускладнень післяопераційний період. Лікар грунтовно продумує послідовність лікування, грунтуючись на рентгенівському знімку.

Всі процедури, які можуть заподіяти Вам найменший дискомфорт, обов’язково проводяться під анестезією.

Ще однією перевагою нашого центру є адекватні ціни на хірургічну стоматологію. За свої гроші Ви отримаєте грамотну консультацію і продуктивне лікування, яке позбавить Вас від болю і страху перед кабінетом стоматолога.

Наш стоматологічний цент володіє багаторічним практичним досвідом проведення операцій імплантації зубів в Харкові.

Довіряйте своє здоров’я досвідченим фахівцям нашого центру і Ви швидко позбудетеся від неприємної проблеми і отримаєте яскраву і щасливу посмішку!

Постопераційні рекомендації

Існує цілий ряд процедур, які необхідно виконувати після втручання. Перше і найважливіше, чого варто дотримуватися – дотримання правил гігієни. Чистіть зуби і полощіть ротову порожнину після кожного прийому їжі. Саме залишки їжі, які потрапляють в рану, стають причиною запального процесу.
Безпосередньо після процедури, які не застосовуйте їжу протягом двох годин.
Намагайтеся не торкатися ранку мовою або іншими предметами. Пережовуйте їжу на протилежній стороні і, бажано, вживаєте рідку і м’яку їжу.
У регіональному Центрі Стоматологічного імплантування в Харкові, можна якісно і безболісно провести видалення зубів у дітей і дорослих за доступною ціною. Хірургічне оперування проводять досвідчені професіонали, які мають великий досвід роботи в даній області. Новітні технології та ефективне знеболююче, дозволять Вам в лічені хвилини позбутися давно назрілої проблеми, і забути про її існування вже через кілька днів.

Популярні послуги

Записатися на прийом

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами в робочий час.

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  РЦСИ - Республиканский центр стоматологической имплантации
  Average rating:  
   0 reviews