Видалення ретінірованного зуба

Ціни на хірургічну стоматологію в РЦСІ Харків

Консультація
100 грн.
Проба на анестетик
50 грн.
Анестезія
від 50 грн.
Нескладне видалення
від 250 грн.
Складне видалення
від 1000 грн.
Видалення зуба мудрості
від 600 грн.
Видалення молочного зуба
від 150 грн.

Сучасні стоматологи і стоматологічні клініки приділяють максимум зусиль для збереження зубів. Одне з вилучень, що не підлягає обговоренню – оперування ретируватися різців.
Вони не можуть повноцінно прорізатися і зайняти необхідне положення, так як цілком, або на певну частину, закриті кісткою або тканинами ясна.

Як відбувається видалення ретінірованного зуба мудрості

Виникнення такої проблеми, як ретінірованний зуб, найчастіше відбувається в разі, коли молочні різці були вирвані занадто рано, або через аномального розташування зачатків постійних зубів, неправильного їх розташування і т.д.
Безапеляційне оперування виробляють, якщо:

 1. існує запальний процес в області 8-ки;
 2. доступ до різця закритий;
 3. ретінірованний зуб розташований горизонтально;
 4. такий різець тисне на нервові закінчення, і відбувається оніміння окремої лицевої ділянки.

Видалення зуба мудрості Харків відбувається шляхом розкриття контуру ясна і витягування самого різця. Така процедура проводитися під місцевим наркозом.

Складне видалення зуба мудрості

Якщо просте видалення не займе більше 20 хвилин, то процедура складного вилучення набагато складніше. Вона має на увазі витягування такого ікла з-під кістки, за допомогою особливої ​​техніки та інструменту. Бувають випадки, коли дістати ікло цілком не виходить, і його доводиться розпиляти на частини.
Ще складніше становище, якщо різець зрісся з тканинами кістки, через запущених запальних процесів.
Буваю випадки, коли в період протікання хронічного запалення, область близько ікла зруйнувалася. Тоді, під час операції, після вилучення різця, підсаджують кістковий матеріал в утворену лунку, для того, щоб кісткова тканина почала відновлюватися в дефективної області. Після такої процедури, після закінчення певного періоду часу, можна встановити імплантант в області видалення.

Чому необхідно видалення 8 зуба

Вісімки знаходяться в кінці зубного ряду. Їх прорізування відбувається в 15- 25 років. Людська щелепа не завжди може вмістити всі закладені природою різці, тому деякі з них починають деформуватися, скривлюватися і т.д.

Відмінністю 8-ки від інших, виступає:

 1. вона не має з одного боку сусіда, який би перешкоджав зміщення;
 2. у неї немає молочного попередника, що створює початкові умови для прорізання;
 3. якщо вік, в якому починається прорізування, досить дорослий, то іклу технічно складно подолати кісткову щелепних тканину, яка вже повністю сформована.

Практично завжди, вісімки викликають певні проблеми. Неправильне розташування робить їх дуже чутливими, сприяє тому, що в області їх розташування починають запалюватися ясна і виникає біль.
Знаходження ікла в тканинах кістки і тиск на неї, дуже часто ставати приводом для утворення кіст і пухлин.
Вісімка здатна стати причиною розсмоктування кореня поблизу знаходиться сусіда.
Якщо вона прорізалася частково, це теж може бути проблемою. Десна, яка покриває ікло, створює умовний «капюшон». Він і ставати вогнищем запалення, так як в ньому накопичуються частинки їжі. Таке запалення викликає болі, утруднене відкриття рота і некомфортне пережовування їжі. В такому випадку, необхідно вдатися до хірургічної стоматології, щоб ліквідувати «капюшон».

Постопераційні рекомендації

Просте видалення не має на увазі ніяких особливих ускладнень. Не рекомендується тільки їсти протягом двох годин після проведення процедури, і строго дотримуватися правил гігієни порожнини рота.
Складне видалення зуба мудрості буває підставою для набряку, утрудненого відкриття рота, гострого болю в постоперационной зоні. Часто, постопераційні відновлення займає близько двох тижнів, в залежності від складності втручання. Постопераційні рекомендації включають щоденні полоскання, прийняття антибіотиків, кровоспинних і знеболювальних препаратів.
Не рекомендується вживати тверду і гостру їжу. Обмежте свій раціон кашами та супами. Повністю виключіть механічний вплив на рану. Проводити чистку різців необхідно 2-3 рази в день, як можна обережніше, а полоскати трав’яним антисептичним розчином – після кожного прийому їжі.
Якщо постійний біль, набряк і запалення не йдуть по закінченню 1-2 тижнів, обов’язково зверніться до лікаря.
У Регіональному Центрі Стоматологічного імплантування проводять операції з видалення зубів мудрості. Якщо Вас турбують больові відчуття, дискомфорт і запалення в області 8-ки, обов’язково зверніться до наших фахівців, і вони допоможуть вирішити проблему, своєчасне врегулювання якої, набагато заощадить Ваш час і спростить лікування.

Популярні послуги

Записатися на прийом

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами в робочий час.

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  РЦСИ - Республиканский центр стоматологической имплантации
  Average rating:  
   0 reviews