Синус-ліфтинг

Ціни на хірургічну стоматологію в РЦСІ Харків

Консультація
100 грн.
Проба на анестетик
50 грн.
Анестезія
від 50 грн.
Нескладне видалення
від 250 грн.
Складне видалення
від 1000 грн.
Видалення зуба мудрості
від 600 грн.
Видалення молочного зуба
від 150 грн.

Синус-ліфтинг є методом, що дозволяє збільшити об’єм щелепної кістки, який необхідний перед проведенням процедури імплантування. Така операція буде сприяти якісному впровадженню імплантанта, який прослужить багато років.

Для чого необхідний синус-ліфтинг

Після видалення, кісткова тканина, в якій знаходився зуб, піддається атрофованості, розсмоктуванню, і обсяг її значно зменшується. Такий стан речей створює проблеми в проведенні імплантування, а іноді, навіть робить його неможливим.
Синус-ліфтинг – пластина кістки верхньої щелепи. Для проведення процедури по її відновленню, необхідний достатній досвід, серйозний підхід і грамотність фахівців.
Обсяг і вид гайморової пазухи особливий у кожної людини. Найчастіше, коріння різців розташовані поруч з нею, і спираються на її оболонку. Якщо ікла були видалені або втрачені занадто рано, в слідстві складного перебігу хвороби пародонту, виходить омертвіння щелепної кістки в зоні гайморової пазухи, і ротової порожнини. Така ситуація сприяє зменшенню обсягу тканин кістки в області, наближеною до верхньощелепної пазухи. Такий стан зводить до нуля можливість зробити дентальну імплантацію в етойзоне.
Операція по синус-ліфтингу в Харкові дає можливість вирішити подібну проблему шляхом нарощування тканин, за допомогою впровадження в зону дна верхньощелепної пазухи кістковопластичних матеріалів. Результатом такого втручання виступає те, що дно пазухи ставати більш високим, чемпервоначально, а порожнеча, що утворилася в такому випадку, заміщається спеціальним кістковим речовиною.

Види проведення синус-ліфтингу

У хірургічній стоматології існує два основних види проведення такої операції:

 1. закритого типу – коли передбачається підхід через ложе імплантанта. Процедура проходить шляхом здійснення надрізу в зоні бокової області пазухи, щоб зробити підхід до кістки. Після цього, фахівець вирізає маленький шматочок такої оболонки, який спільно зі слизовою оболонкою, укладають в дно поглиблення. Подібна технологія дає можливість створити інший, найвищий рівень дна. Область, яка утворюється в такій ситуації, заповнюють кістковопластичними речовиною. Дефективних зону пазухи прикривають за допомогою особливої ​​мембрани. Саме вона допомагає відновленню вилученої кістки. Фінальним етапом оперування виступає ушивання рани;
 1. відкритого типу – передбачає бічний доступ через ротову порожнину. Вчасно такої операції, якщо висота кістки приблизно 2-4 мм, імплантування можна проводити спільно з синус-ліфтингом. Подобноеоперірованіе можливо, так як існуючого матеріалу кістки вистачить для початкового фіксування імплантату.

Застосування синус-ліфтингу з одночасним вкручування імплантату

Якщо необхідний відкритий вид синус-ліфтингу, то імплантування можна буде застосувати лише через півроку, після проведення процедури, коли кісткова тканина завершить своє формування.
Робити закритий тип синус-ліфтингу, або щадний, можна при товщині кістки близько 5-7 мм. Для цього в зоні, куди необхідно впровадити імплантат, роблять маленький отвір у формі циліндра. Через нього, використовуючи спеціальні прилади, переміщують дно пазухи, і вводять в неї кістковопластичними речовина. Процедура дозволяє підняти дно на потрібну висоту. Тільки після цього, в приготоване отвір впроваджують імплантат.
Приживлення імплантату відбувається близько 5 місяців, після чого, на нього можна встановити коронку.
Який тип процедури необхідний в кожному конкретному випадку, може визначити тільки фахівець, після ряду проведених обстежень.

Рекомендації та можливі ускладнення після проведення втручання

Хірургічне втручання в будь-якому випадку, викликає певний дискомфорт. І проведення синус-ліфтингу не виняток. Після оперування, рекомендують:

 1. прикласти холод, який знизить набряк в травмируемой зоні;
 2. не брати гарячу ванну, душ і т.д., а також не вживати розпалену їжу;
 3. виключити на час прийом твердої їжі;
 4. виключити заняття спортом і фізичні навантаження в цілому;
 5. при виникненні ознак застуди – кашлю, нежиті, обов’язково повідомити про це лікаря;
 6. постійно дотримуватися правил гігієни і не курити.

Дотримання подібних рекомендацій, дозволить уникнути можливих ускладнень, таких як запалення в області втручання, кровотеча, розрив мембрани і т.д.
Зробити синус-ліфтингу за прийнятною вартістю можна в Регіональному Центрі Стоматологічної Імплантації. Фахівці центру проведуть ретельну діагностику, планування лікування і безпосередню операцію.

Популярні послуги

Записатися на прийом

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами в робочий час.

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  РЦСИ - Республиканский центр стоматологической имплантации
  Average rating:  
   0 reviews