Хірургічна стоматологія

Ціни на хірургічну стоматологію в РЦСІ Харків

Консультація
100 грн.
Проба на анестетик
50 грн.
Анестезія
от 50 грн.
Нескладне видалення
от 250 грн.
Складне видалення
от 1000 грн.
Видалення зуба мудрості
от 600 грн.
Видалення молочного зуба
от 150 грн.

Якщо звичайне лікування зубів не дає ніяких результатів – доводиться застосовувати більш радикальні методи. У сучасній стоматології фахівці намагаються максимально зберегти зуб, і практикують повне виривання тільки в крайніх випадках.

У зубній хірургії використовують передові, сучасні технології, що б зробити процедуру видалення максимально безболісною і швидкою.

Стоматологічний центр РЦСІ обладнаний сучасними кабінетами, технікою та інструментами, які забезпечать проведення хірургічних втручань в стоматологічній галузі на вищому рівні.

Кожну операцію – від звичайного виривання до розтину абсцесу ясна і імплантації проводять фахівці вищих категорій з використанням якісної анестезії.

Стоматологічна хірургія РЦСІ спрямована на те, щоб максимально знизити страх пацієнта від процедури і зробити відвідування кабінету лікаря максимально безболісним і комфортним.

Операції з видалення зубів

Найвідоміше хірургічне втручання, з яким рано чи пізно стикається кожен – це видалення зубів.

Сенс такої процедури в тому, що під час маніпуляції відбувається усунення всього зуба або кореня, який знаходиться всередині кістки щелепи. Ця операція проводиться за допомогою інструментів різної складності, які підійдуть для того чи іншого зуба і при різних ситуаціях в роті пацієнта.

Лікар намагається в переважній більшості випадків провести процедуру автоматично, при цьому, не пошкодивши тканини, які оточують видаляється об’єкт. Такий метод перешкоджає появі ускладнень в період загоєння рани, і зменшує дефект кістки, який виходить в місці проведення операції. Це дуже важливо особливо в тому випадку, якщо в майбутньому планується установка імплантат в тому місці, де проводилася маніпуляція.

Кожна процедура, яка проходить в нашому центрі – безболісна, так як відбувається під ефективним місцевим наркозом.

Сучасна хірургія в стоматології має на увазі повне видалення зубів тільки в крайніх ситуаціях. На сьогодні, існує кілька свідчень, при яких не вдасться уникнути подібного вторгнення.

В яких ситуаціях виривання необхідно:

 • Значний розпад частини зуба під яснами і в області коронки, в тому випадку, якщо немає можливості його вберегти ні за допомогою пломбування, ні за допомогою ортопедії.
 • Зуби, які знаходяться не на своєму місці.
 • Зуби, які знаходяться під нахилом, занадто висунуті, і ускладнюють подальші стоматологічні маніпуляції. До них відносять «зуби мудрості», які більшість стоматологів рекомендують видаляти.
 • Травмування коренів, які не підлягають лікуванню.
 • Важкий пародонтит.
 • Рекомендації ортодонта.
 • Неможливість проведення втручання кореневого каналу.

Хірургічне втручання займає приблизно 20 хвилин. Ніш фахівці його по максимуму знеболять, і процес реабілітації пройде швидко і не заподіє Вам ніяких незручностей.

Після проведення видалення, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

 • не брати їжу на впродовж 2 годин після вторгнення;
 • утриматися від гарячої їжі 24 години після процедури;
 • полоскати рану акуратно і без зусиль;
 • не докладати тепло в щоці, де було вироблено виривання;
 • виключити гарячі ванни на період, поки рана не почне затягуватися;
 • чистити зуби через добу, після проведення процедури;
 • — пережовувати їжу з протилежного боку від рани;
 • — не чіпати місце видалення мовою, зубною щіткою або іншими предметами.

Будь-яка хірургічна маніпуляція передбачає дотримання ряду правил, які рекомендує лікар. Це необхідно для того, що б по максимуму знизити ризик виникнення запалення в місці видалення, так як в порожнині рота людини знаходиться більше 400 різних типів бактерій. Це і патогенні мікроорганізми, які викликають запальні процеси.

Крім показань, існує кілька причин, які забороняють проводити вторгнення. До них відносять:

 • захворювання в серцево-судинній системі;
 • перенесені інфаркти протягом року перед операцією;
 • наявність інфекційного захворювання;
 • неврівноважена психічна система;
 • інфекції в роті.

Крім хірургічних стоматологічних операцій, в нашому центрі РЦСІ, який знаходиться в місті Харків, Ви можете зробити деякі маніпуляції, завдяки яким буде можливо зберегти Ваш зуб.

Операції, які спрямовані на збереження зубів

До зубозберігаючих операцій відносять:

Гемісекція – видаляється певна частина зуба і його кореня. Як правило, один з коренів є вогнищем хронічної інфекції, від якої потрібно обов’язково позбутися. Такий корінь і необхідно прибрати. Плюсом такої операції є те, що частина зуба, яка залишається – це майбутня опора для нарощування відсутньої частини.

Ще один випадок, коли доцільно провести гемісекцію – це знаходження вогнища запалення по центру зуба. В такому випадку, цей центр випилюється і виходить два окремих зуба. Надалі, їх можна накрити коронкою. Це допомагає видалити запалення і практично повністю зберегти зуб.

Цистотомія – має на увазі видалення кісти, які зазвичай з’являються біля коріння в результаті попадання інфекції. З плином часу таке запалення тільки зростає і ущільнюється, що призводить до розхитування. Якщо не вжити заходів, такі кісти можуть привести до зараження крові і перелому щелепної кістки. Така проблема не вирішиться навіть при використанні антибіотика, і єдиний вихід – це оперативне втручання.

Досить часто така маніпуляція передбачає і резекцію верхівки кореня. Ця методика полягає в тому, що видаляється тільки частина кореня, яка вражена кістами або карієсом.

Сучасна хірургічна стоматологія в Харкові

Республіканський Центр стоматологічної імплантації практично 30 років надає стоматологічну допомогу своїм пацієнтам в різних напрямках.

Фахівці нашої клініки проводять видалення тільки тоді, коли немає можливості його уникнути. Під час процедури використовуються кращі знеболюючі засоби і передове устаткування і інструменти. Нам під силу видалення зубів будь-якої складності, в тому числі і видалення ретінірованних зубів мудрості.

Основний ухил в нашому центрі йде на зубозберігаючі операції і вдосконалення методів, для їх якісного проведення. Такі маніпуляції усувають вогнища виникають інфекцій, а також мають на увазі всі види видалення різних новоутворень в ротовій порожнині.

Високий рівень фахівців зробить лікування конструктивним і грамотним, а також допоможе уникнути ускладнень післяопераційний період. Лікар грунтовно продумує послідовність лікування, грунтуючись на рентгенівському знімку.

Всі процедури, які можуть заподіяти Вам найменший дискомфорт, обов’язково проводяться під анестезією.

Ще однією перевагою нашого центру є адекватні ціни на хірургічну стоматологію. За свої гроші Ви отримаєте грамотну консультацію і продуктивне лікування, яке позбавить Вас від болю і страху перед кабінетом стоматолога.

Наш стоматологічний цент володіє багаторічним практичним досвідом проведення операцій імплантації зубів в Харкові.

Довіряйте своє здоров’я досвідченим фахівцям нашого центру і Ви швидко позбудетеся від неприємної проблеми і отримаєте яскраву і щасливу посмішку!

Популярні послуги

Записатися на прийом

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами в робочий час.

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  РЦСИ - Республиканский центр стоматологической имплантации
  Average rating:  
   0 reviews