Установка вінірів

Ціни на естетичну стоматологію в РЦСІ Харків

Консультація
100 грн.
Анестезія
від 50 грн.
Професійне чищення зубів
0 грн.
Художня реставрація зубів
0 грн.
Установка вінірів
0 грн.
Відбілювання зубів
0 грн.
Скайси на зуби
0 грн.
Гігієна і профілактика
0 грн.

Установка вінірів

Похвалитися абсолютно рівним, білосніжним зубним рядом може далеко не кожен. Розвиток стоматологічних технологій, дозволяє впоратися практично з будь-якою проблемою в ротовій порожнині, виправити нахил, величину, форму зубів, тим самим, скорегувавши свою посмішку в кращу сторону. Спеціаліст, які працюють в області естетичної стоматології – те саме що ювелірам, які дуже тонко і акуратно підходять до своєї роботи, і втілюють мрії пацієнтів про голлівудську усмішку в реальність. Існує безліч методик корекції зубів. Реставрація винирами – найбільш популярна з них. Як проводиться подібна процедура, і в чому її переваги, ми розглянемо нижче.

Що таке вініри?

Максимально тонкі, наполовину прозорі накладки з кераміки, називаються винирами. За допомогою стоматологічного цементу, вони кріпляться на весняну поверхню зуба, і надають йому ідеальну форму, і зовнішній вигляд. Подібні конструкції встановлюються тільки на передні зуби, щоб приховати особливо видимі дефекти і підвищити власний імідж.

Показаннями для установки подібних накладок, виступають:

Âèíèðû ñ óñòàíîâêîé
 • Чи не привабливий відтінок різців. Якщо з яких-небудь причин, емаль потемніла, не завжди відбілюючі процедури дозволяють досягти бажаного ефекту. Установка вінірів за доступною вартості, дає можливість знайти білосніжні зуби, без відбілювання. До того ж, особливий вид кераміки, з якого виготовляються пластини, непідвладний впливу факторів навколишнього середовища, тому, посмішка не потемніє від чаю, кави і сигаретного диму, і на ній не стане утворюватися наліт і інші, абсолютно не естетичні плями.
 • Наявність тріщин. Коли на поверхні зуба з яких-небудь причин виникає скол або тріщина – це прямий шлях до того, що поверхня зуба стане вражати карієс, і різець поступово почне руйнуватися. З лікувальною і естетичної точки зору, найкраще стравити з подібною проблемою, встановивши вініри для зубів, ціна на які буде досить високою, але це цілком виправдана отриманим результатом.
 • Існування щілин між зубами. Подібний дефект зустрічається у багатьох людей. Через нього, вони відчувають певний дискомфорт і незручність. Якщо пацієнт не готовий на радикальне виправлення ситуації брекет-системами, то впоратися з проблемою можна, встановивши зубні вініри.

Насправді подібна методика дозволяє вирішити безліч естетичних проблем, і буквально за кілька тижнів стати господарем ідеальної посмішки.

Ціна установки вінірів в стоматологічній клініці Харкова РЦСІ

Вінірінг з кожним роком стає все більш популярним в нашій країні. Сучасна стоматологічна клініка РЦСІ в Харкова, пропонує адекватні ціни на вініри. З мінімальними тимчасовими і фінансовими витратами, Ви зможете отримати довгоочікувану білосніжну усмішку на довгі роки. Варто зазначити, що термін служби подібних конструкцій як мінімум 10 років.

Звертаючись до клініки, Вам запропонують пряме і непряме вінірованіе. Прямий метод передбачає встановлення композитної накладки за допомогою зв’язуючого компонента, вже на першому прийомі.

При непрямому методі, порцелянові накладки виготовляються індивідуально під особливості зубів конкретного пацієнта, після зняття зліпків. Така процедура займе 2-3 тижні, і зажадає відвідати стоматолога кілька разів.

Вініри для зубів, вартість яких не дешева, але повністю виправдана, дуже довговічні і витримують високе навантаження при жуванні. Міцні і естетичні, такі накладки дозволять відтворити бажаний колір і форму різця.

Все ще сумніваєтеся? Тоді зверніться до наших фахівців в області естетичної стоматології, і вони нададуть Вам детальну інформацію про процедуру, і прорахують, в яку суму вона Вам обійдеться.

Популярні послуги

Записатися на прийом

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами в робочий час.

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  РЦСИ - Республиканский центр стоматологической имплантации
  Average rating:  
   0 reviews