Скайси на зуби

Ціни на естетичну стоматологію в РЦСІ Харків

Консультація
100 грн.
Анестезія
від 50 грн.
Професійне чищення зубів
0 грн.
Художня реставрація зубів
0 грн.
Установка вінірів
0 грн.
Відбілювання зубів
0 грн.
Скайси на зуби
0 грн.
Гігієна і профілактика
0 грн.

Прикраса зубів – модна, проте аж ніяк не нова тенденція: традиція прикрашати зуби різними способами існувала ще у древніх племен.

У пору світанку древніх цивілізацій представники еліти використовували для прикраси зубів дорогоцінні камені, втім, коштовності і сьогодні користуються попитом.

Крім них, є і більш прості способи, поставити скайси на зуби і Твінкл (купити скайси і поставити їх можете у нас в центрі «РЦСІ»).

Що таке скайси?

Скайси – це дуже маленькі, легкі і плоскі ювелірні прикраси, виготовлені спеціально для установки на зуби. Форма скайсов може бути різна: крапельки, змійки, зірочки, півмісяці, літери, смайлики і так далі.

Які бувають скайси?

Найпростіші варіанти цих блискучих стоматологічних прикрас зазвичай робляться зі звичайного скла. Але вони можуть бути виконані і з кришталю, і з дорогоцінних каменів, на зразок сапфіра, діаманта або рубіна. Втім, дорогоцінні камені кріпляться більш грунтовно. Тому їх краще наносити на коронки або вініри, щоб знову-таки не травмувати цілісність зубної емалі.

Як доглядати за зубами з скайсами?

Скайси не шкодять зубам, на яких вони встановлені, так як вони клеяться на емаль зуба так само, як ортодонтический брекет. Скайси не заважають чищенні зубів, а навіть навпаки – спонукають частіше доглядати за зубами, які привертають увагу оточуючих.

 • Як кріпляться і знімаються скайси?

Перед приклеюванням скайсов поверхню зуба ретельно обробляється професійним стоматологом (ідеально чиститься і сушиться). Скайси наклеюються на зуби за допомогою спеціального пломбувального матеріалу. Установка займає близько 10 хвилин.

Скайс може зняти тільки професійний лікар-стоматолог. Прикраса знімається так само, як брекет. Потім зуб шліфується і полірується. Слідів від скайсов не залишається.

 • Чи допускається встановлювати Скайси підліткам?

Немає ніяких заборон, але слід завжди отримувати згоду батьків на постановку прикраси.

 • Як довго Скайси тримаються на зубі?

Прикраса, встановлене відповідно до нашими інструкціями на натуральний зуб і на порцелянові коронки триматиметься до тих пір, поки Ви самі не вирішите його зняти.

 • Чи зашкодить прикраса зуб?

Ні! Скайси клеяться на емаль також як ортодонтический брекет.

 • Як зняти Скайс?

Зняття повинен здійснювати професійний стоматолог. Прикраса знімається з зуба також як і брекети. Далі відполірувати весь композит. Зуб шліфується і полірується. Зауважте: забирається тільки матеріал, не емаль!

 • Чи заважає Скайс чистити зуби?

Ні, наявність прикраси лише спонукає до догляду за зубами, тому що привертає більше уваги до усмішці.

Варто також зауважити, що в народі побутує неправильна назва скайсов – стрази на зубах, адже скайси дійсно схожі на стрази.

Скайси – частина естетичної стоматології, яку пропонують в клініці «РЦСІ», крім скайсов, ми здійснюємо художню реставрацію зубів, лазерне відбілювання і послуги з гігієни і профілактики.

Популярні послуги

Записатися на прийом

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами в робочий час.

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  РЦСИ - Республиканский центр стоматологической имплантации
  Average rating:  
   0 reviews