Художня реставрація зубів

Ціни на естетичну стоматологію в РЦСІ Харків

Консультація
100 грн.
Анестезія
від 50 грн.
Професійне чищення зубів
0 грн.
Художня реставрація зубів
0 грн.
Установка вінірів
0 грн.
Відбілювання зубів
0 грн.
Скайси на зуби
0 грн.
Гігієна і профілактика
0 грн.

Художня реставрація зубів – це комплекс заходів, націлених на відновлення естетики зуба. Ще двадцять років тому естетика вважалася необов’язковою частиною стоматології. Але зараз пацієнти чекають більше, ніж просто лікування. Художня реставрація покликана повернути втрачену з яких-небудь причин естетику пошкодженого або змінив колір зуба.

Коли застосовується естетична реставрація зубів?

Естетична реставрація зубів може проводитися як на зубах, що мають вроджені дефекти, так і на зубах з набутими протягом життя дефектами. Це можуть бути випадки, коли потрібно:

 • скорегувати форму зуба і зубного ряду (наприклад, закрити скол зуба або тріщину, закрити велику каріозну порожнину, подовжити зуб, звузити або розширити зуб і т.д.);
 • виправити становище зуба в зубному ряду (наприклад, поставити випирає зуб врівень з іншими зубами в ряду);
 • закрити щілини між зубами (наприклад, приховати щербинку);
 • змінити колір зуба (приховати пігментні плями, потемніння емалі зубів).

Способи реставрації зубів

Існує два способи реставрації зубів: прямий і непрямий.

Пряма реставрація зубів проводиться прямо в порожнині рота пацієнта. Як реставраційних матеріалів застосовуються пломбувальні матеріали світлового затвердіння (геліокомпозиту, фотокомпозити) останніх поколінь. З їх допомогою стоматолог може підібрати не тільки колір зуба так, щоб він не відрізнявся від інших, але і відтворити природну світлопроникність. Сама остання розробка, значно полегшує перераховані вище завдання, – це нанокомпозитні пломбувальні матеріали, що володіють «ефектом хамелеона». Такі матеріали здатні точно імітувати оптичні властивості тканин зуба.

Непряма реставрація зубів проводиться в три етапи:

 • підготовка зубів, зняття зліпка;
 • виготовлення в лабораторії вкладок, накладок, вінірів, безметаллових коронок і т.п. за допомогою реставраційних матеріалів;
 • фіксація готового матеріалу на зубі.

Непряма реставрація вважається найбільш якісною завдяки тому, що на лабораторному етапі технік абсолютно точно підбирає форму реставраційного матеріалу, прораховуючи, як він буде поєднуватися з рідними зубами і тканинами пацієнта. Адже він, як скульптор, тонко і ретельно ліпить з штучних матеріалів частина зуба, так щоб та була максимально схожа на справжню. Але і самі матеріали, безумовно, важливі.

З тих пір, як люди стали замислюватися не тільки про відновлення функціональності зубів, але і про естетику, методологія реставрації постійно розвивається. Сучасні матеріали і технології застосовуються і на етапі планування, і на етапі проведення лікування, що забезпечує приголомшливий художній результат.

Художня реставрація зубів – частина естетичної стоматології, яку пропонують в клініці «РЦСІ», ми також здійснюємо: установку скайсов, лазерне відбілювання і послуги з гігієни і профілактики.

Популярні послуги

Записатися на прийом

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами в робочий час.

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  РЦСИ - Республиканский центр стоматологической имплантации
  Average rating:  
   0 reviews