Гігієна і профілактика

Ціни на естетичну стоматологію в РЦСІ Харків

Консультація
100 грн.
Анестезія
від 50 грн.
Професійне чищення зубів
0 грн.
Художня реставрація зубів
0 грн.
Установка вінірів
0 грн.
Відбілювання зубів
0 грн.
Скайсы на зубы
0 грн.
Гігієна і профілактика
0 грн.

Здоровье всего организма зависит от состояния ротовой полости. Кроме того, здоровые десна и зубы положительно влияют на престиж, успех, настроение.

Сохранение зубов и десен здоровыми — дело реальное, но для этого необходимо тщательно придерживаться всех правил и методов гигиены ротовой полости.

Правда, не все пациенты могут самостоятельно проводить гигиену ротовой полости и не все пациенты знают, как правильно это делать. А некоторые тщательно придерживаются гигиены, но за счет сопутствующих заболеваний нуждаются в постоянной помощи гигиениста.

Гігієна порожнини рота в «РЦСІ»

Ми застосовуємо ручні, ультразвукові пристосування, піскоструминний апарат, медикаментозні препарати для зняття зубних відкладень і видалення нікотинового та іншого нальоту, а також проводиться полірування і відбілювання зубів.

У кабінеті гігієни працює лікар-гігієніст з відповідними знаннями та медичною освітою. Залежно від клінічного випадку для кожного пацієнта він індивідуально підбере засоби гігієни та догляду за ротовою порожниною, а також навчить, як правильно користуватися ними, постійно контролюючи мануальні навички та своєчасно виправляючи недоліки.

Допомога лікаря-гігієніста

Основний принцип роботи лікаря-гігієніста нашої клініки – це ведення пацієнта на всіх етапах лікування і після нього.

Тобто нового пацієнта приймає гігієніст для проведення наддесневой чистки і навчання правильної гігієни ротової порожнини. Можна здійснити також чистку зубів ультразвуком – безболісна ефективна процедура.

На різних етапах лікування всі ці навички коригуються і змінюються.

Після завершення лікування пацієнта запрошують на повторні огляди в індивідуально визначені терміни, тому що наш підхід до роботи – це отримання хорошого результату в відновленні функції та естетики зубощелепної системи, а в подальшому його збереження за рахунок ретельного догляду.

Одним з видів послуг, які ми пропонуємо своїм пацієнтам, є відбілювання зубів, яке ми робимо в клініці або контролюємо його проведення в домашніх умовах.

У сучасному світі мода на «голлівудську» усмішку набула широкого поширення.

Слід зазначити, що відбілювати зуби навчилися більше 100 років тому. Методики відбілювання постійно змінювались і удосконалювались.

Завдяки семимильними розвитку стоматології, як науки, на сьогоднішній день ми маємо досконалі відбілюючі гелі виробництва компаній Ultradent, Dentsply і Schutz, дія яких підвищується при використанні спеціальної лампи для відбілювання.

Лікар-гігієніст також проводить різні профілактичні заходи, а саме:

 • професійну чистку зубів;
 • герметизацію фісур зубів;
 • флюоризацію зубів – покриття зубів різними фторвмісними препаратами, гелями, лаками, розчинами.

Лікар, при необхідності, підбере препарати для профілактики захворювань зубів і ясен, розпише курс лікування. Ми дотримуємося наступного правила: «Краще запобігти захворюванню, ніж потім з ним боротися».

Які засоби потрібні для догляду за ротовою порожниною

Своїм пацієнтам ми пропонуємо найрізноманітніші сучасні засоби гігієни для догляду за ротовою порожниною, найцікавішими з яких є:

 • іригатор або електрогідромассажер – основний засіб гігієни ротової порожнини в сучасній стоматології. Найбільш за все, застосування іригатора необхідно тим людям, які мають незнімні ортопедичні та ортодонтичні конструкції, імплантати або страждають від захворювань пародонту;
 • Мультиактивний флоси – на вигляд звичайні флоси, які у вологому середовищі распушаются, в результаті чого поліпшується їх очисна здатність;
 • зубні щітки, які призначені для догляду за зубами після оперативних втручань, при захворюванні пародонту. Вони виготовлені з натуральної, екологічно чистої щетини;
 • щітка стимулятор для ясен, яка використовується для масажу ясен.

Гігієна і профілактика – частина естетичної стоматології, яку пропонують в клініці «РЦСІ», крім усього ми також здійснюємо художню реставрацію зубів, лазерне відбілювання і установку скайсов.

Популярні послуги

Записатися на прийом

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами в робочий час.

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  РЦСИ - Республиканский центр стоматологической имплантации
  Average rating:  
   0 reviews