Візіографія

Ціни на візіографі в РЦСІ Харків

Консультація
0 грн.

Зуботехнічна лабораторія в Харкові ТОВ «РЦСІ» організована в 1988 році з метою тісної співпраці з ортопедами і ортодонтами для відтворення естетичної посмішки, а також післядипломного навчання зубних техніків і ливарників.

На відміну від інших стоматологічних лабораторій, весь технологічний процес виготовлення індивідуальної роботи замовника зосереджена в руках одного техніка, який повністю відповідають за свою роботу, і відстежує на кожному етапі її якість.

Зуботехнічна лабораторія в своєму складі має гіпсовочную, металообробну, керамічну і ливарну лабораторію.

Особливості застосування візіографі в стоматології

Подібний спосіб широко застосовується в стоматології. Якщо порівнювати його з аналогічним методом дослідження – рентгеном, в процесі візіографіческого знімка пацієнт отримує значно меншу ступінь опромінення. Якщо порівнювати в одиницях виміру опромінення, це 0,08 одиниць замість 400.

Крім того, подібний тип дослідження відрізняється наступними явними перевагами:

 • Швидкість проведення. Якщо знімок необхідний в найкоротші терміни, то він безпосередньо відправляється лікаря в цифровому вигляді;
 • Нешкідливість. Під час проведення процедури, Ви подвласни зовсім невеликій дозі променевого опромінення;
 • Результативність. В результаті дослідження, виходить найбільш деталізована картинка. Її можна збільшувати і переглядати з різних сторін на комп’ютерному моніторі;
 • Чіткість. У порівнянні зі звичайним рентгеном, якість візіографіческого зображення на порядок вище;
 • Мобільність. Уже після кількох хвилин після процедури, можна отримати на руки готові результати.

Таким чином, візіографі зуба – безпечний і ефективний метод отримання даних про стан різця і якості проведеного лікування. Подібний спосіб діагностики дозволять отримати точну інформацію, що в подальшому є основою постановки правильного діагнозу. Це найбільш інноваційний діагностичний метод сучасності.

Що відображається на візіографіческом знімку?

Найчастіше, подібний дослідницької спосіб використовується в імплантування і терапевтичної стоматологічної практиці. Але найбільше поширення він все ж придбав в ендодонтії (комплекс втручань, серед яких лікування, пломбування і механічним обробленням кореневих каналів).

Саме застосовуючи подібну діагностику, з’являється можливість виявити довжину і форму каналу, вибрати необхідний розмір штифта, контролювати якісність проведеного пломбування або ж визначити уламок ендодонтичного інструменту.

На отриманому зображенні з стоматологічного визиографа буде видно:

 • наявність всіх ущільнених конструкцій (протезів, пломб, штифтів), які блокуються рентгенівським випромінюванням, внаслідок чого, відображаються білим кольором;
 • області запалення, такі як кісти, гранульоми, порожнини, уражені карієсом. Все це буде позначено темним кольором;
 • пухка, кісткова та сполучна тканина відображаються на знімку різними сіруватими відтінками.

Завдяки максимально чутливого датчика приладу, при найменшій частці опромінення, можна отримати підвищений рівень деталізації. Так, прилад дає можливість діагностувати найменші області, уражені карієсом, запалені зони, і навіть вторинний карієс, який починає розвиватися під пломбою.

Які можливості відкриває візіограф стоматолога

Раніше, в стоматологічних клініках використовувалися тільки плівкові рентгенівські апарати. Недоліком такого обладнання було спотворене зображення, на якому складно визначити існуючу проблему, і відповідно, поставити правильний діагноз.

Поява комп’ютерної візіографі дозволило зробити значний крок вперед у розвитку стоматології, і дало можливість лікарям:

 • відразу ж аналізувати інформацію, отриману в результаті діагностики на власному комп’ютері;
 • кожен результат зберігатися в базі, тому лікар може без проблем підняти історію хвороби і порівняти поточні дані з минулими;
 • вийшов знімок можна передавати по електронній пошті або іншим мессенджерам, для того, щоб порадитися з колегами;
 • високоякісну картинку можна детально розглянути на своєму комп’ютері, наблизити і повернути в потрібному ракурсі, для визначення і розуміння певних деталей.

Конкурентні переваги визиографа в стоматологічній клініці РЦСІ

У нашій клініці візіографіческій спосіб діагностування застосовується в кожному випадку, який вимагає ефективної діагностики та швидкого підбору результативного лікування. Вартість такого дослідження досить низька, що робить його не тільки безпечним, але й вигідним. Відвідавши нашу клініку, гарантовано розраховуйте на здорові зуби і красиву посмішку, над яким попрацюють наші віртуози стоматології!

Популярні послуги

Записатися на прийом

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами в робочий час.

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  РЦСИ - Республиканский центр стоматологической имплантации
  Average rating:  
   0 reviews