Комп’ютерна томографія

Ціни на комп'ютерну томографію в РЦСІ Харків

Консультація
0 грн.

Комп’ютерна томографія – сучасний і абсолютно безпечний метод дослідження, який застосовується в імплантології та інших напрямках стоматології. Для її проведення використовується комп’ютерний 3D-томограф, який допомагає візуалізувати знімки рентгена зубів і відтворити тривимірне зображення.

Показання для проведення комп’ютерної томографії

 • обстеження перед установкою імплантатів;
 • необхідність візуалізації скронево-нижньощелепних суглобів або нервових каналів;
 • необхідність отримання панорамного зображення щелепи;
 • діагностика кіст, гранульом, пухлин;
 • уточнення стану придаткових пазух носа.

Дентальная комп’ютерна томографія призначається, в разі:

 • серйозної щелепно-лицьової травми;
 • підготовки до ендодонтичного лікування;
 • аномалії розвитку щелепи або деяких зубів;
 • наявності пухлин і кіст.

3D-томограф дає чітко побачити картину без нашарувань і спотворень, провести заміри певних тканин. Висока якість діагностики і безпеку методики дозволяє широко використовувати комп’ютерну томографію в стоматології. Вона застосовується в терапії для визначення кількості каналів і коренів, встановлення розмірів і наявності кіст і перфорації. У хірургії томограма допомагає визначити розмір кісткової тканини перед установкою імплантата, встановити обсяги пошкоджень при травмах і т.д.

Переваги комп’ютерної томографії

Сучасні комп’ютерні томографи, що застосовуються в стоматології повністю безпечні. Їх променеве навантаження настільки мінімальна, що ні забороняється до використання вагітним і годуючим жінкам, а також дітьми старше 4-х років. Об’ємні знімки зуба непорівнянні зі звичайним рентгеном зубів за якістю і інформативності. Вони дозволяю лікаря вивчити предмет дослідження з усіх боків, а при необхідності збільшити або повернути в потрібну сторону.

Стоматологічна діагностика за допомогою 3D томографа дозволяє за кілька секунд отримати чітку об’ємну картину всієї щелепно-лицьової області. В результаті в кілька разів підвищується якість досліджень і точність постановки діагнозу. На комп’ютерному томографі можна спрогнозувати хід лікування з урахуванням анатомічних особливостей конкретного пацієнта, щоб визначити доцільність певного хірургічного втручання.

Дентальная комп’ютерна томографія в Харкові проводиться дуже швидко. На обстеження однієї щелепи витрачається близько 15-20 секунд, після чого лікар вже отримує всю необхідну інформацію. Крім обстеження зубів, 3D томограф дозволяє вивчити стан гайморових пазух, нервів і не прорізалися зубів. Переваги комп’ютерної томограми в стоматології очевидні:

 • висока інформативність дослідження;
 • точність постановки діагнозу;
 • швидкість отримання результату;
 • можливість збереження інформації;
 • безболісність і безпеку процедури.

Комп’ютерна томогрaфія в Харкові

Харківський Республіканський Центр стоматологічної імплантації пропонує своїм пацієнтам нову послугу – дентальну томографію. У нашому розпорядженні краще сучасне обладнання VATECH, виробництва південнокорейської компанії VATECH Global. Дентальний томограф відрізняється низьким рівнем променевого навантаження при бездоганній якості томограми. Мінімальні протипоказання і високу якість томограм дозволяють проводити дослідження дітям з 4-х років.

Наявність томографа в «РЦСІ» дозволяє швидше проводити всі необхідні дослідження і діагностику. Якщо раніше пацієнти направлялися в спеціальні центри для обстеження, то тепер комп’ютерна томографія проводиться безпосередньо в умовах клініки в Харкові. Томограма відразу ж буде передана лікаря для постановки діагнозу і подальших призначень.

«РЦСІ» також пропонує якісні послуги зуботехнічної лабораторії і візіографі, а при операціях використовує саму безпечну анестезію.

Популярні послуги

Записатися на прийом

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами в робочий час.

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  РЦСИ - Республиканский центр стоматологической имплантации
  Average rating:  
   0 reviews