Анестезія в стоматології

Застосовуємо тільки безпечні стоматологічні анестетики

Ціни на анестезію в РЦСІ Харків

Анестезія
0 грн.

Пройшли ті часи, коли лікарі проводили багато маніпуляції без анестезії, адже дослідження показали, що больовий поріг різний у всіх людей і те, що один терпить без проблем, у іншої людини викликає пекельний біль. Вихід є – безболісне лікування зубів в Харкові.

Сьогодні анестезія в стоматології своєму розпорядженні цілий арсенал засобів.

Перш за все, відходять у минуле бор-машини, один звук яких вже біля кабінету стоматолога викликав переднепритомний стан. На зміну їм приходять лазерні апарати, що дозволяють безшумно і безболісно обробляти каріозну порожнину.

Фармацевтичні фірми розробили цілий комплекс безпечних стоматологічних анестетиків, які роблять безболісне лікування зубів

Як забезпечується безболісне лікування зубів?

Залежно від обсягу необхідного лікування зубів стоматолог вибирає вид анестезії для максимально безболісного лікування зубів, при цьому будь-який його вплив виявляється безболісним.

Всі види анестезії в стоматології поділяються на:

 • Аплікаційна анестезія – для цієї мети застосовується спрей лідокаїну, гель бензокаїну і ін. Аплікаційна анестезія – це поверхневе знеболювання. Воно застосовується при знятті зубних відкладень, видаленні рухомих зубів, а також перед проведенням більш глибокого виду анестезії, щоб зняти неприємні відчуття від уколу.
 • Інфільтраційна анестезія – найчастіший вид знеболювання в стоматології, всім відома «заморозка». Інфільтраційна анестезія виконується ін’єкцією анестетика під слизову оболонку, окістя або внутрішньокісткової. Цей вид знеболювання застосовується при самих різних стоматологічних операціях – при лікуванні зубів і зубних каналів, операціях на пульпі зуба. Глибина і тривалість знеболювання достатні для будь-якого стоматологічного втручання не менше 60 хвилин.
 • Провідникова анестезія – при цьому виді знеболювання препарат підводять до гілок трійчастого нерва, при цьому знеболюючий ефект спостерігається в заданій області іннервації. Провідникова анестезія застосовується при оперативних втручаннях в області великих корінних зубів, при операціях на яснах і великих за обсягом втручань.
 • Стовбурові анестезія – проводиться біля основи черепа для блокади гілок трійчастого нерва. Цей вид анестезії використовується в стаціонарі при оперативних втручаннях, при важкому больовому синдромі, невралгії, травмах.

Часто розчини анестетика змішуються з препаратами, місцево звужуючими судини, це дозволяє зробити анестезію більш ефективної і запобігає всмоктуванню анестетика в загальний кровотік.

Важливо повідомити лікаря про будь-якiй формi лікарської непереносимості. Це може значно змінити тактику анестезії, зробивши її надійної і безпечної для пацієнта.

Варто нагадати Вам, що в «РЦСІ» можна зробити якісну візіографі.

«РЦСІ» також пропонує якісні послуги зуботехнічної лабораторії та комп’ютерної томографії.

Популярні послуги

Записатися на прийом

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами в робочий час.

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  РЦСИ - Республиканский центр стоматологической имплантации
  Average rating:  
   0 reviews