Герметизація фісур зубів

Ціни на дитячу стоматологію в РЦСІ Харків

Консультація
100 грн.
Анестезія аплікаційна
от 50 грн.
Пломба (молочні зуби)
от 150 грн.
Пломба фотополімерна (США, Німеччина, Англія, Японія)
от 250 грн.
Герметизація фісур (1 зуб)
от 150 грн.
Професійне чищення (1 зуб)
10 грн.
Фторування (1 зуб)
15 грн.

Герметизація фісур зубів в Харкові

Унікальність людських зубів можна порівняти з оригінальністю відбитків пальців на його руках. Виражається ця індивідуальність в фиссурах, природних поглибленнях на зубах, що виникають в процесі обробки їжі. Для того щоб запобігти розвитку і виникнення зубного карієсу, проводять медичну процедуру у вигляді герметизації фісур, яка доступна жителям Харкова в Стоматологічному центрі РЦСІ, який також спеціалізується на широкому спектрі послуг з протезування та імплантації зубів в Харкові.

Високоефективні герметизації фісур зубів

На відміну від таких маніпуляцій, як сріблення або реминерализация, герметизація НЕ запечатує карієс, а успішно запобігає його. Це нескладна і при цьому безболісна процедура, здійснювана просунутими фахівцями центру. Не всі стоматологічні установи готові виконувати герметизацію фісур зубів у дорослих і дітей, тим не менш, це дуже результативне захід по збереженню здоров’я зубів пацієнта.

Стадії герметизації

Ця процедура поділена на кілька етапів, завдяки яким в кінцевому підсумку пацієнта чекатиме здоровий зуб. Першим кроком герметизації фісур зубів є підготовка фиссур до нанесення герметичного состава.Для цього антисептиком ретельно проводять обробку зуба, а потім проводять його висушування за допомогою теплого повітря. Щоб забезпечити недоступність слини до місця герметизації, його ізолюють.

 

На другому етапі процедури в хід йде кислота, якої обробляється емаль зуба і в процесі відбувається краще зчеплення герметичного складу з нею. Після нанесення кислоти зуб знову висушується. Після цього наносять герметик, який заповнює дрібні щілини, і під впливом светополімерізаціонной лампи відбувається затвердіння складу. Так відбувається третій етап герметизації фісур зубів дітей і дорослих.

На останньому етапі роботи з пацієнтом лікар надає гладкості поверхні зуба, видаляючи при цьому залишки герметичного складу. Весь час, відведений для проведення герметизації фісур зуба, становить близько півгодини.

Медпрепарати для герметизації

Прекрасними герметиками для фісур зуба є Силантьєв (композитні смоли), що мають хімічний та світлотверднучий механізм дії. Очевидною перевагою для пацієнта є другий вид герметика, оскільки його склад відрізняється відсутністю шкідливих домішок в залишку і хорошою швидкістю затвердеванія.Імеют відміну Силантьєв не тільки по внутрішньому складу, але і за зовнішнім виглядом.

Герметики можуть бути безбарвні або кольорові. Якщо емаль зуба має низьку мінералізацію, то застосовують безбарвний склад, для інших випадків застосуємо кольоровий герметик. Також цей вид більш помітний на емалі, тому його частіше застосовують в дитячій стоматології, дозволяючи встановити цілісність зуба.

У деяких випадках використовуються препарати з використанням певних добавок, таких як фтор для міцної емалі зубів, різні вітаміни для здоров’я порожнини рота. Силантьєв досить пластичні, що дозволяє згодом їм приймати форму зубної поверхні. Пацієнт не відчує дискомфорту при пережовуванні їжі, так як зуб має відмінну міцність і твердість.

Термін служби герметичного складу

Нанесення Силантьєв на емаль зуба дорослої людини передбачає його герметизацію на кілька років, чого не скажеш про інші методи профілактики карієсу. Достатньо лише проводити огляд зубної емалі 2 рази в рік, для того, щоб перевірити цілісність герметика.

На дитячі зуби препарат наноситься протягом перших 6 місяців після того, як з’явився зубок. З появою нових візит до стоматолога слід повторити. Силантьєв ніяк не впливає на розвиток дитячої щелепи, завдяки м’якості і пластичності його складу.

Обмеження для проведення даної медпроцедури

Для цієї, нешкідливою на перший погляд, маніпуляції є свої обмеження, які після огляду ротової порожнини лікарем – стоматологом можуть бути озвучені.

До протипоказань відноситься:

 • Відсутність в фиссурах ознак карієсу і запальних процесів протягом 4 і більше років.
 • Наявність запальних процесів на міжзубної поверхні.
 • Присутність в зубних поглибленнях і сусідніх зубах ділянок уражених карієсом.

Перед проведенням даного стоматологічного процесу лікар зобов’язаний провести консультацію для пацієнта по догляду за ротовою порожниною. Це дозволить уникнути в подальшому проблем і забезпечити здоров’я своїх зубів. Підготовка до герметизації емалі передбачає її очищення від зубного нальоту і каменю.

Вартість герметизації фісур в Харкові

З огляду на можливості даної методики, можна сміливо сказати, що ціна герметизації фісур досить демократична і дозволяє зберегти здорові дорослі зуби і молочні у дітей.

Популярні послуги

Записатися на прийом

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами в робочий час.

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  РЦСИ - Республиканский центр стоматологической имплантации
  Average rating:  
   0 reviews