Дитяча стоматологія

Ціни на дитячу стоматологію в РЦСІ Харків

Консультація
100 грн.
Анестезія аплікаційна
от 50 грн.
Пломба (молочні зуби)
от 150 грн.
Пломба фотополімерна (США, Німеччина, Англія, Японія)
от 250 грн.
Герметизація фісур (1 зуб)
от 150 грн.
Професійне чищення (1 зуб)
10 грн.
Фторування (1 зуб)
15 грн.

Рождение ребенка – наибольшее счастье, которое дарит жизнь. Поэтому каждые родители делают все, чтобы их дети подрастали счастливыми и здоровыми. В первую очередь на здоровье малыша влияет состояние зубов. Если не следить за зубками сразу после их появления, в будущем возможны проблемы со здоровьем.

Чтобы ребенок имел красивые и здоровые зубы, необходимо не только заботиться о гигиене ротовой полости, но также систематично

відвідувати дитячу стоматологію. Звичайно, всі діти бояться лікарів, особливо стоматологів, але таку проблему з легкістю можна вирішити в Республіканському Центрі Стоматологічної Імплантації.

Щоб маленькі пацієнти комфортно і спокійно відчували себе в нашій дитячій стоматології в Харкові (поруч з Олексіївкою), ми створили сучасну лікувальну базу, оснащену таким чином, щоб малюк не відчував стресу. Якщо для лікування знадобиться зробити укол, наші професійні лікарі дадуть його так, що малюк навіть і не помітити, адже для цих цілей застосовуються спеціальні пристосування, які не схожі на шприци.

Чимало уваги ми приділили дизайну кабінетів дитячої стоматології. Щоб їм було цікаво сидіти при проведенні процедур, ми включаємо цікаві і захоплюючі мультфільми.

Якщо ваш малюк сильно боїться стоматологів, повірте, що після відвідин нашої дитячої стоматології, він більше не буде відчувати страху. Наш привітний персонал, який любить дітей, надасть малюкові якісну і безболісну допомогу, а також розповість дитині, як правильно виконувати гігієнічні процедури.

Республіканський Центр Стоматологічної Імплантації, а саме відділ дитяча стоматологія Харків, пропонує наступні послуги:

 • лікування карієсу;
 • лікування пульпіту;
 • лікування періодонтиту;
 • видалення молочних зубів.

Лікування карієсу

Часто батьки звертаються в нашу дитячу стоматологію з проблемою карієсу у дитини. Молочні зуби мають досить тонку емаль, особливо біля ясен і між зубами. Тому бактерії швидко потрапляють в дентин – основну тканину зуба. Він набагато м’якше і дуже швидко руйнується. Тому зуб, уражений карієсом, може виглядати непогано, однак всередині ураження можуть бути значними.

Карієс молочних зубів – захворювання, легко піддається лікуванню. Лікарі нашої дитячої стоматології якісно і ефективно впораються з ним. Лікування полягає у видаленні всіх уражених тканин, після чого проводиться стерилізація зуба і закриття дірочки спеціальними матеріалами. Після цього бактерії вже не зможуть проникнути в зуб.

Лікування пульпіту

З дитячим пульпітом доводиться стикатися набагато частіше, ніж з дорослим, що пов’язано з особливостями будови молочних зубів. Нерідко пульпіт у дітей протікає майже безболісно через не чутливою пульпи, що дуже небезпечно. Тому бажано ходити до стоматолога хоча б один раз в 4 місяці. Так він зможе вчасно виявити захворювання і провести лікування.

Лікування періодонтиту

Карієс молочних зубів призводить до ще одного небезпечного захворювання – періодонтиту, при якому запалюється кістка. Це призводить до сильних болів, підвищення температури, розпухання щоки. При наявності таких симптомів слід відразу йти в дитячу стоматологію, де Вам призначать лікування.

Видалення молочних зубів

Видалення непостійних зубів може знадобитися, якщо:

 • зуб травмувався;
 • є ускладнена форма карієсу, при якій лікування не буде ефективним;
 • корінь зуба розсипаний більш ніж наполовину;
 • є гостре запалення в області зуба;
 • росте постійний зуб;
 • є парні зуби;
 • зуби значно випадають з зубного ряду;
 • є інші ортодонтичні показання.

У нашій дитячій хірургічній стоматології працюють кращі фахівці, які визначать, чи варто видаляти зуб, а при необхідності видалять його швидко і безболісно.

Приходьте в Республіканський Центр Стоматологічної Імплантації, в відділ дитяча стоматологія Харків і ми подбаємо, щоб ваш малюк і наш маленький пацієнт мав здорові зубки і чудову посмішку з дитинства і на все життя!

Для запобігання розвитку карієсу ми рекомендуємо проводити герметизацію фісур зубів.

Популярні послуги

Записатися на прийом

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами в робочий час.

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  РЦСИ - Республиканский центр стоматологической имплантации
  Average rating:  
   0 reviews