Імпланти Straumann

Вартість установки імпланта Straumann

Консультація по імплантації
300 грн.
Консиліум суміжних фахівців і складання плану лікування
1000 грн.
Імпланти Straumann (Штрауман, Швейцарія)
от 22000 грн.

Флагман і безумовний лідер в сфері регенеративно-відновної стоматології та імплантології – компанія з Switzerland Штрауман розробляє і виробляє продукцію, що забезпечує ефективну дентальну імплантацію. Створена в п’ятдесятих роках минулого століття, сьогодні вона має власний інститут для наукових досліджень, що дозволяє безперервно працювати над розширенням модельного ряду імплантів Штрауман і їх вдосконаленням.

Її партнерами в цій діяльності виступають університети, провідні клініки та дослідні організації, що підтверджують і гарантують своїми численними дослідами справжнє швейцарська якість продукції, що випускається компанією продукції.

Tooth human implant (done in 3d graphics)

Види імплантів і сфери їх застосування

Бренд випускає три серії виробів, призначених для різних варіантів протезування, конструкційні особливості яких роблять їх більш ефективними в кожному конкретному випадку:<

 • Standard (S);
 • Standard Plus (SP);
 • Tapered Effect (TE).

 

Перша різновид найкраще підходить для експрес-імплантації (одноетапний метод постановки). Вона проводиться протягом 10 хвилин без розтину ясна через прокол в ній і є неінвазивної, проводиться без крові і швів. Ці зубні імплантати Straumann відрізняє гладка шийка 2,8 мм висотою, вони забезпечують загоєння по трансгінгівальний типу і застосовуються в ситуаціях, коли нарощування кісткової тканини не обов’язково.

Модельний ряд Standard Plus розширює для лікуючого фахівця діапазон можливостей за рахунок більш короткої (в порівнянні з попередньою версією) гладкою шийки висотою 1,8 мм.

Ці імпланти – найкращий варіант в випадках, коли висуваються жорсткі вимоги до естетики протезування. Наприклад, ця версія вироби дозволяє поряд з трансгінгівальний здійснювати закрите загоєння в зоні передніх зубів на верхній щелепі. Варіант Plus має високу швидкість приживлюваності, зводячи до мінімуму ускладнення після імплантації зубів.

Поєднання двох форм, що імітує природні характеристики альвеол, є імпланти Tapered Effect. Їх відмітною особливістю є циліндрична форма апикального ділянки, що забезпечує хорошу первинну стійкість. В області коронки альвеолу заповнює конічна форма (Taper). Аналогічно серії Plus висота гладкою шийки цих імплантатів складає 1,8 мм, однак вони додатково забезпечені спеціальною само нарізними різьбленням з кроком 0,8 мм. Важливою особливістю є можливість встановлювати зубні імплантати Straumann (Харків) безпосередньо після видалення зуба або через невеликий проміжок часу після цього.

Всі пристосування виробляються з біосумісного чистого титану і мають поверхню SLA, що забезпечує короткий період загоєння (6 тижнів). Така поверхня формується в результаті піскоструминної обробки частками корунду. Вона створює необхідну шорсткість, а надтонкі поглиблення в поверхні утворює подальша обробка кислотами при підвищеній температурі. Гідрофільна поверхню стимулює початок процесу загоєння і остеоінтеграції з великим відсотком приживлення в кістковій тканині пацієнтів – 97% і вище. Ціна імплантатів Straumann виправдана високою якістю. Вибір їх типу з відповідним діаметром і довжиною індивідуальний в кожній конкретній ситуації. Як правило, при цьому керуються розмірами заміщає або контралатерального зуба (що знаходиться на протилежному боці). Пристосування застосовні практично для всіх вікових груп і можуть використовуватися відразу після завершення росту щелепи.

Переваги використання імплантів Штрауман

Понад півстоліття швейцарська компанія постійно підтверджує свою бездоганну репутацію, зробивши імплантацію Straumann синонімом професіоналізму, інновацій, надійності і відмінного сервісу.

До аргументів «за» використання імплантів бренду відносяться:

 • відсутність заборони на установку курцям, пацієнтам з атрофією кісткової тканини, хворим на цукровий діабет, гепатит, відразу після видалення різців;
 • легкість і простота в установці;
 • висока якість;
 • можливість ставити коронки після закінчення трьох-чотирьох тижнів після вживлення імплантату;
 • повна стерильність, що знижує ризик зараження і ін.

Оптимально короткий період приживлення, незначний відсоток прояви ускладнень в постімплантаціонних періоді, довічна гарантія від виробника роблять продукцію Штрауман затребуваною у клієнтів і імплантологів.

Ціна установки імпланта Straumann в Харкові

Вартість Straumann найкращим чином співвідноситься зі знаменитим швейцарським якістю виробів, що відрізняються надійністю, тривалим часом експлуатації, вражаючими показниками ефективності та естетичності.

Популярні послуги

Записатися на прийом

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами в робочий час.

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  РЦСИ - Республиканский центр стоматологической имплантации
  Average rating:  
   0 reviews