Імпланти Osstem

Вартість установки імпланта Osstem в Харкові

Консультація по імплантації
300 грн.
Консиліум суміжних фахівців і складання плану лікування
1000 грн.
Імпланти Osstem (ОССТ, Корея)
14000 грн.

Імпланти Osstem (ОССТ, Корея)

Високоякісні імплантати Osstem від південнокорейського бренду, який присутній на ринку вже більше 20 років, широко використовуються в сучасній стоматології. Суми, що належать до преміального сегменту за якістю, так як фахівці компанії приділяють велику увагу інноваційним методам в розробці і створенні своїх виробів. Що стосується вартості, то такі протези відрізняються прийнятною ціною, на відміну від аналогічних товарів компаній-конкурентів. У чому ж особливості таких імплантатів, які їх основні характеристики і в чому їх основні переваги, ми розберемося в даній статті.

Tooth human implant (done in 3d graphics)

Особливості та переваги зубних імплантатів Оsstem

Сучасні стоматологічні клініки нашої країни, все частіше використовують корейські імплантати Оsstem для відтворення втрачених зубів в порожнині рота пацієнтів. Велика кількість позитивних відгуків, які залишають задоволені клієнти, пов’язані не тільки з відмінною якістю подібних конструкцій, але і з іншими позитивними рисами титанових протезів.

 

 • Постійні і тимчасові імплантати, можуть відрізнятися за своїми параметрами – довжині, діаметру, ширині. Це дає можливість користуватися ними для вирішення багатьох стоматологічних задач.
 • Виготовляються протези з різноманітних видів медичних сплавів, за рахунок чого вирішується багато ортопедичні проблеми. Наприклад, імплантати з цирконію, дуже часто застосовуються для відтворення передніх різців, а титанові – відрізняються підставою з золота, за рахунок чого, їх можна ідеально підібрати до кольору ясна пацієнта.
 • В асортименті компанії є протези, які виготовляються в спеціальній похилій формі, і незамінні в деяких клінічних випадках.
 • Корейські конструкції відрізняються оптимальною биосовместимостью, що забезпечує максимально швидку приживляемость.
 • Особлива, дрібнокаліберна відкрита різьба, зменшує навантаження на щелепних кісток, що знижує ймовірність виникнення атрофії або некрозу.
 • Унікальне покриття імплантатів Оsstem, ціна на які більш доступна, ніж у аналогічних товарів німецького і американського виробництва, набагато прискорює приживлення протеза, десь до 7 тижнів.
 • Ще варто відзначити що подібні конструкції можна впроваджувати навіть при повній відсутності зубів.

Варто зазначити окремим пунктом, напевно, найголовнішу особливість таких протезів. Справа в тому, що виробник дає довічну гарантію на користування імплантатами, якщо вони встановлені професійно, і пацієнт дотримується всіх рекомендації по догляду за штучними різцями і ротовою порожниною в цілому.

 • відсутність заборони на установку курцям, пацієнтам з атрофією кісткової тканини, хворим на цукровий діабет, гепатит, відразу після видалення різців;
 • легкість і простота в установці;
 • висока якість;
 • можливість ставити коронки після закінчення трьох-чотирьох тижнів після вживлення імплантату;
 • повна стерильність, що знижує ризик зараження і ін.

Чим відрізняються зубні імплантати Оsstem від інших незнімних конструкцій?

Виробники подібних систем попрацювали над тим, щоб структура протезів була максимально близька до природної структурі кісткової тканини. У підсумку, Оссем може похвалитися максимальною міцністю і стійкістю.

Відсоток відторгнення подібних систем мінімальний, а термін приживлюваності зводиться до 6-7 тижнів, після чого, можна повноцінно жувати.

В асортименті компанії, безліч видів імплантатів ОССТ, ціна на які оптимальна. це:

 • знімні види;
 • тимчасові конструкції;
 • погружного типу;
 • одноетапні системи;
 • конструкції з вузьким гребенем.

Така кількість різновидів, дозволяє підібрати протези, які виручать в будь-якій клінічній ситуації.

безсумнівно, імплантування – досить дорога процедура, яка займе достатній проміжок часу, але ефект від неї не змусить себе чекати. Вже через кілька тижнів, після початку втручання, Ви станете володарем зубного ряду, який виглядає естетично, і при належному догляді, прослужить Вам все життя, не доставляючи ніяких проблем.

Популярні послуги

Записатися на прийом

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами в робочий час.

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  РЦСИ - Республиканский центр стоматологической имплантации
  Average rating:  
   0 reviews