Двоетапна імплантація

Вартість імплантації в РЦСІ

Консультація по імплантації
300 грн.
Консиліум суміжних фахівців і складання плану лікування
1000 грн.
Імпланти Osstem (ОССТ, Корея)
14000 грн.
Імпланти Straumann (Штрауман, Швейцарія)
от 22000 грн.

Двоетапна імплантація – один з методів протезування зубів, який застосовують для відновлення елементів зубного ряду. Його ще називають класичним і відноситься він до дентальної імплантації зубів. Суть полягає в проведенні операції в два етапи, що включає хірургічний і ортопедичний.

Їм передують підготовчі заходи:

 • санація ротової порожнини. Стоматолог здійснює лікування зубів: прибирає карієс, ставить пломби, видаляє зубний камінь, наліт;
 • комплексне обстеження. Спрямоване на виявлення можливих протипоказань;
 • дослідження за допомогою рентгена, комп’ютерного томографа;
 • визначення плану лікування.

Етапи операції

 • Хірургічний. Передбачає вживлення частини імплантату в кістку щелепи. Проводиться за допомогою розрізання ясна і висвердлювання отвору в кістки, рівного діаметру імплантату. По завершенні вкручування слизову оболонку зашивають. Операція здійснюється за допомогою місцевої анестезії і займає приблизно годину. Важлива деталь: при просверливании отвори обов’язково використання фізіологічного розчину для охолодження. Перегрів кістки призводить до появи запалення і відторгнення імплантату. Якщо установка протеза планується в місці, де рідного зуба немає вже давно, може знадобитися кісткова пластика. При тривалій відсутності навантаження на щелепу кісткова тканина поступово атрофується, тому її висоти часто не вистачає для установки імплантату. У цьому випадку показано нарощування альвеолярного відростка щелепи. В середньому від даної операції до протезування проходить від 2 місяців до півроку, однак якщо є необхідність в нарощуванні, термін може збільшитися в два рази.
 • Протезування. Коли зубний імплантат вже прижився, слизова знову піддається розрізання з метою вкручування спеціального «формувача ясен». З його допомогою контур навколо ясен і коронки стане естетично привабливим. Цей процес займає ще два тижні. Після закінчення терміну відбувається вкручування абатмента і зняття зліпка, необхідного для виготовлення відповідної коронки в зубо-технічної лабораторії. Коли вона готова, відбувається її фіксація на абатменти цементним або гвинтовим методом.

Двоетапна імплантація зубів має свої переваги

 • знижуються ризики відторгнення;
 • вище шанс успішного приживлення;
 • може застосовуватися, якщо одноетапна процедура протипоказана;
 • збільшується термін служби імплантатів.

Звертайтеся, ми знаємо, як зробити вашу посмішку прекрасною! Стоматологічний центр «РЦСІ».

Популярні послуги

Записатися на прийом

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами в робочий час.

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  РЦСИ - Республиканский центр стоматологической имплантации
  Average rating:  
   0 reviews