Дентальна імплантація

Вартість дентальної імплантації

Консультація по імплантації
300 грн.
Консиліум суміжних фахівців і складання плану лікування
1000 грн.
Підсадка кісткового матеріалу (сектор)
2700 грн.
Закритий синус-ліфтинг в області 1-ого імплантату
2500 грн.
Імпланти Osstem (Осстем, Корея)
14000 грн.
Імпланти Straumann (Штрауман, Швейцарія)
от 22000 грн.

Імплантація зубів в Харкові являє собою унікальний метод вирішення проблеми з відсутністю зубів. При цьому задіюються штучні вироби.

У класичному розумінні процедура проводиться в два етапи:

 1. Хірургічний (імплант імплантується в кісткову тканину).
 2. Ортопедичний (попередньо виготовлені в зуботехнічній лабораторії протези встановлюються на імплантати).

Імплантатом називається штучний корінь, вживлюваний в щелепу на тому ж місці, де розташовувався втрачений зуб. Повний закріплення конструкції відбувається після вростання кісткової тканини в поверхню кореня. Протезами іменуються штучно створені зуби. Зовні вони повністю копіюють справжні, повністю позбавляючи пацієнта від естетичного дефекту. Чи не провокують появу неприємних відчуттів у роті.

Чому варто вибрати дентальну імплантацію?

 • немає необхідності в обточуванні сусідніх зубів;
 • збереження навантаження на кістку, що є запорукою щодо атрофії;
 • збереження функцій і привабливого зовнішнього вигляду зубів;
 • комфорт і безболісність процедури;
 • після проведення імплантації швидко відновлюється нормальний прикус;
 • збільшений термін експлуатації протезів на імплантатах, якщо порівнювати зі знімними конструкціями (за умови, що пацієнт виконує всі розпорядження лікаря і правильно доглядає за ними);
 • можливість проводити процедуру імплантації безпосередньо після видалення пошкодженого зуба.

Проблеми, про які ви забудете після дентальної імплантації

 1. Втрата одного зуба. Пам’ятайте, що сусідні при цьому не постраждають при обточуванні для мостовидного протеза, так як це не знадобиться;
 2. Відсутність декількох зубів, що йдуть підряд. Якщо раніше такий дефект усувався лише за допомогою знімних конструкцій, то тепер в стоматології з’явилася імплантація;
 3. Косметичні дефекти. Навряд чи хтось буде пишатися просвітом в зубному ряду.

Методики і терміни проведення процедури

Методики і терміни проведення процедуриПрофессіонали в клініці «РЦСІ» надають послуги з таких видів імплантації зубів Харків:

 • одноетапна імплантація. Показана при частковому або повному руйнуванні зуба, а також при атрофії кістки. Основна перевага методу: необхідність в хірургічному втручанні є лише один раз – при імплантації імплантату. Його край знаходиться вище ясна, тому для подальшого протезування розрізати тканину не потрібно. Протез можна встановити через кілька днів після вживлення імплантату;
 • двоетапна імплантація. Інша найменування – класична. Застосовується в разі наявності протипоказань до проведення попереднього вигляду. За часом займає від кількох місяців до півроку. Процедурі передує ряд обов’язкових дій: санація порожнини рота, проведення обстежень та ін. На першому етапі (хірургічному) лікар встановлює імплантат. Через певний термін ясна знову розрізають і вкручують спеціальний «формувач», а після – абатмент. Тоді ж роблять зліпок і виготовляють протез, який згодом фіксується на абатменти;
 • експрес-імплантація зубів (3 дні) Процедура проходить дуже швидко: лікар робить прокол в яснах, вживляючи імплантат трансгінгівальний методом (після цього немає необхідності в накладенні швів). Відразу встановлюють «формувач», а через кілька днів – протез.

Трохи про імплантатах

Сапфірові вироби поступово були витіснені гвинтовими титановими аналогами. Найбільш відомими їх виробниками є: Straumann, Ossteam і ін. Їх відмінна риса – високий відсоток остеоінтеграції (93-99%).

Протипоказання процедури

Стрімкий розвиток стоматології та застосування нових методів дозволяє поступово скорочувати список умов, при яких імплантація неможлива. Однак певні протипоказання все ж залишаються. Серед них:

 • низька здатність відновлення кісткової тканини. Ця проблема супроводжує деякі захворювання: остеонекроз, остеопороз, вроджена остеопатія і ін. Суть: імплантат не приживеться при недостатній швидкості регенерації кісткової тканини;
 • наявність захворювань крові: гемолітична анемія, лейкоз, лімфогранулематоз і т.д .;
 • збої у функціонуванні ендокринної системи (патологія надниркових залоз, цукровий діабет та ін.);
 • серьезные нарушения в нервной системе: шизофрения, психозы и пр.;
 • наявність металевих імплантатів;
 • бруксизм (скрегіт зубами під час сну) і д.р.

Однак наші фахівці після проведення обстеження визначать можливості проведення імплантації та відповідний метод.

Важливо: випадків імунологічного відторгнення імплантатів з титану не зафіксовано. Цей матеріал відрізняється ідеальною биосовместимостью.

Практика показує: успішне приживлення таких імплантатів спостерігається в 97-99% випадків. При відторгненні у пацієнта є скарги на підвищену чутливість навколо вироби і невелику його рухливість. У таких ситуаціях лікар видаляє невідповідний імплантат і замінює іншим. Дуже рідко з’являються запальні реакції.

Ціна питання – імплантація зубів, ціни в Харкові

Імплантація зубів, вартість у Харкові подібної процедури встановлюється індивідуально і залежить від складності та обсягу роботи, обраних матеріалів. У клініці «РЦСІ» гармонійно поєднані одні з найнижчих цін в місті і приголомшливе якість. Імплантація зубів ціна представлена в розділі — вартість послуг. Ми надаємо гарантію на свої послуги, а з пацієнтами працюють кращі фахівці з багаторічним досвідом.

Доглядаємо за зубними імплантатами правильно

З власного досвіду стоматологи кажуть, що користуватися такими конструкціями можна навіть більше 10 років. Однак це реально лише при дотриманні всіх правил. Такий тривалий термін використання спостерігається в 80-96% випадків. За яких умов можна потрапити в це щасливе число:

Відповідальне ставлення до встановленим імплантатів і протезів. Підтримка хорошого стану ротової порожнини, відмінна гігієна, регулярне використання зубної нитки і щітки – перша заповідь, якої ви повинні неухильно слідувати;
Обов’язкове відвідування стоматолога. Про це говорять всі, а виконують одиниці. При використанні імплантатів ви повинні становити той малий відсоток людей, які ходять на прийом до лікаря не через зубний біль, а для профілактики. У перший рік вам доведеться переступати поріг його кабінету рімерно раз в квартал. Далі графік відвідувань формується в індивідуальному порядку. Зверніть увагу: максимальна перерва між візитами до стоматолога складає півроку. Під час кожного відвідування доктор ретельно оглядає зону навколо імплантатів, робить висновки про загальний стан ротової порожнини, дає рекомендації.
Багаторічна практика лікарів показує, що використання вдосконалених методик, проведення підготовчих маніпуляцій збільшують шанси на успішне приживлення імплантату. Це дозволяє відновлювати зуби в переважній більшості випадків.

Популярні послуги

Записатися на прийом

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами в робочий час.

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  РЦСИ - Республиканский центр стоматологической имплантации
  Average rating:  
   0 reviews