МИ ПРОПОНУЄМО

Комплексні стоматологічні послуги

У нашій клініці ми пропонуємо комплексні послуги з усіх областей стоматології. На додаток до високоякісної стоматологічному обладнанню та високоякісним матеріалам, усі послуги надаються в комфортній, розкішній обстановці. Нових пацієнтів вітають з безкоштовною усній консультацією здоров'я.

Імплантація

Одноетапна імплантація Двоповерхова імплантація Імплантація за 3 дні Імплантанти Straumann

Протезування

Бюгельні протези Незнімне протезування Умовно-знімне протезування

Ортодонтія

види брекетів Виправлення прикусу брекет-системою Виправлення прикусу знімними системами

Пародонтологія

Шинування зубів Лазерна терапія Векторна-терапія

Естетична стоматологія

Відбілювання зубів Професійне чищення Художня реставрація Гігієна і профілактика

Хірургічна стоматологія

Видалення зубів Видалення ретушованного зуба Розтин абсцесу ясна Синус-ліфтинг

Дитяча стоматологія

Герметизація фісур зубів

Дисфункція скронево-щелепного суглоба

Терапевтична стоматологія

Додаткові послуги

Анестезия в стоматологии Зуботехническая лаборатория Визиография Компьютерная томография

г. Харьков

вул. Бакуліна 4 (поверх 5)

+380 (57) 719-46-96

Зателефонуйте нам!

Час прийому

Пн-Пт: 9:00 - 19:00 Сб: 9:00 - 16:00

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Послуги центру РЦСІ

   

  Якщо Вас цікавлять якісні стоматологічні послуги, які надають досвідчені фахівці - тоді наш центр саме для Вас! Наші співробітники - це висококваліфіковані стоматологи, які знають свою справу. Ви з повною упевненістю можете довірити їм своє здоров'я і посмішку.

  Кожна людина хоче, що б у нього була білосніжна посмішка, а зуби - рівними і здоровими. Послуги нашої стоматології, яка знаходиться в Харкові допоможе Вам придбати по істині голлівудську посмішку. Всі маніпуляції проводяться з застосуванням новітніх методів анестезії, і тому не заподіють Вам дискомфорту.

  Республіканський центр стоматологічної імплантації надає великий асортимент різноманітних втручань, які мають як лікувальний, так і естетичний напрям.

  Стоматологічні послуги проводяться в сучасно обладнаних кабінетах в центрі міста Харкова. Якісні матеріали та інструменти, з якими працюють наші фахівці відповідають світовим і європейським стандартам якості.

  Послуги, які надає наш центр

  • Імплантація. Цей метод полягає у імплантації штучної опори для різних зубних протезів. У нашій клініці можна провести імплантацію, яка проходить від одного до трьох етапів.
  • Послуга зубного протезування. Має на увазі відновлення зубних тканин, заміщення втрачених зубів, а також відновлення структури і функцій жувального апарату. У центрі РЦСІ практикується незнімне і умовно-знімне протезування і установка бюгельних протезів.
  • Ортодонтія. Включає процедури щодо виправлення прикусу. Фахівці нашої клініки проводять лікування зубів за допомогою брекет-системи або знімних систем. Ваш вибір буде представлено брекети різних видів, які підбираються з урахуванням індивідуальних особливостей ротової порожнини.
  • Пародонтологія. Складається з ряду маніпуляцій, які мають на увазі профілактику і лікування зубів при запаленні навколишніх тканин. Процедури складаються з лазерної або векторної терапій, і шарнірованія зубів.
  • Естетична стоматологія. Дозволяє вирішити практично всі проблеми, пов'язані з зубними дефектами. Сюди входить відбілювання зубних тканин, професійна чистка,, гігієна та зубні скайси.
  • Хірургічна стоматологія - це область стоматологічних послуг в Харкові, яка включає надання допомоги по виривання зубів,, синус-ліфтингу і зубозберігаючих операцій.
  • Дитяча стоматологія. Ця область враховує всі особливості дитячого організму. Працюючи з дітьми, лікар знаходить контакт з дитиною і проводить процедури швидко і безболісно. Важливий метод, який практикують наші фахівці, є лікування зубів дитини шляхом герметизації фісур.
  • Дисфункція скронево-нижньощелепного суглоба. Передбачає проведення ряду процедур, які спрямовані на відновлення і корекцію суглоба, який з'єднує верхню і нижню щелепи. Це один з найважливіших суглобів в людському тілі, який несе відповідальність за щелепне рух.
  • Терапевтична стоматологія - це ряд маніпуляцій, які відповідають за видалення карієсу у пацієнтів, пульпітів і інших зубних проблем.
  • Додатково. Крім широкого спектру послуг стоматологічних маніпуляцій, в нашій клініці можна пройти необхідні лабораторні дослідження, візіографі і комп'ютерну томографію.

  Переваги нашого центру

  Стоматологічні послуги проводяться в сучасно обладнаних кабінетах в центрі міста Харкова. Якісні матеріали та інструменти, з якими працюють наші фахівці відповідають світовим і європейським стандартам якості. Вас приємно здивує вартість лікування зубів в нашій клініці, яка цінує і знаходить підхід до кожного свого клієнта.