Перший візит до стоматологічного центру РЦСІ

 

За останні 30 років стоматологічна клініка «РЦСІ» в Харкові надає широкий спектр послуг з лікування, відновлення, профілактиці та збереженню зубів, з якими ознайомитися Ви можете тут.

Відвідування стоматолога вкрай важливо для дотримання не тільки правильного і безболісного прийому їжі, красивою і впевненою посмішки, але так само і для загального здоров'я в цілому. Кожен візит до лікаря, особливо перший, має сильне емоційне сприйняття, тому співробітники РЦСІ роблять все для комфортного перебування в клініці.

Під час першого прийому у лікаря Вам надається консультація, в яку включається: повний огляд порожнини рота, складання індивідуального плану лікування, вартість лікування і планування кількості відвідувань, а так само заповнюється медична карта, в яку вносяться відповідні записи. При необхідності в перший візит проводиться лікування і додаткова консультація інших фахівців.

Для повної і більш точної діагностики в більшості випадків необхідно рентгенологічне дослідження, тип якого визначає і призначає стоматолог в залежності від ситуації: ортопантомограмма (панорамний знімок), дентальний (прицільний) знімок, КТ (комп'ютерна томографія).

На прийомі у лікаря клініки «РЦСІ» в Харкові Ви також можете дізнатися про протезування і установки імплантів в области отсутствующих зубов.