Навчальний центр

«РЦСІ» є науково-клінічною базою кафедри ортопедичної стоматології та ортодонтії та кафедри стоматології дитячого віку, Ортодонтії та імплантології. Має широкий спектр послуг в протезуванні та імплантації зубів в Харкові. На базі РЦСІ проводяться цикли удосконалення лікарів протягом двох тижнів з видачею сертифікаційного свідоцтва, що дає 15 балів при здачі іспитів на отримання або підтвердження кваліфікаційної категорії.

Цикли удосконалення лікарів стоматологів

Навчальний Центр «РЦСІ» - недержавний Центр післядипломної освіти лікарів-стоматологів.

Наша спеціалізація: підвищення кваліфікації лікарів-стоматологів через навчання новітнім технологіям і методам лікування, протезування зубів, імплантації зубів.

Наші цілі

 • сприяти удосконаленню професійних навичок лікарів-стоматологів в Україні і країнах СНД за допомогою проведення спеціалізованих практичних циклів;
 • забезпечити якісну передачу інформації і необхідних навичок, завдяки використанню сучасних технологій, напрацьованого клінічного і професійного досвіду.

Наші переваги

 • Мастер-классы. Центр орієнтований на проведення практичних майстер - класів з попереднім підбором ситуації за складністю. Як правило, 1/3 всіх курсів складає лекційна частина, 2/3 - практичні заняття.
 • Знання останніх досягнень в стоматології. Тісна співпраця з провідними стоматологічними центрами, фірмами-виробниками, дозволяє нам постійно вдосконалювати освітні програми, знайомити практикуючих лікарів з новітніми досягненнями світової стоматології.
 • Зручний формат навчання. Висока оснащеність Центру сучасним лекційним і стоматологічним обладнанням для проведення теоретичних і практичних занять дозволяє курсантам максимально ефективно освоювати передові методики і відточувати практичні навички роботи. Для більш комфортного навчання групи формуються з 7-8 чоловік.
 • Викладачі - практики. Курси ведуть талановиті лікарі-стоматологи з великим досвідом практичної роботи. Вони неодноразово проходили стажування за кордоном. Володіють новітніми технологіями лікування і відновлення зубів. Їх роботи регулярно публікуються в науково-спеціалізованих виданнях. Завдяки багаторічній практиці викладання, вони вміють донести інформацію до інших і мотивувати слухачів її використовувати.

Викладачі

Аркадій Боян - директор і головний лікар Республіканського центру стоматологічної імплантації «РЦСІ».

На думку курсантів, як ніхто інший вміє створити особливу атмосферу, при якій майстер-класи проходять з найбільшою користю для фахівців. Прекрасно володіє інформацією про найсучасніші технології в стоматології. Викладає з 1994 року. Талант і багаторічний педагогічний досвід допомагають йому говорити просто, зрозуміло, цікаво навіть про найскладніші речі.

Документи для зарахування на цикл

Необходимо при собі мати:

 • Дану путівку (в ХМАПО).
 • Посвідчення про відрядження та паспорт.
 • Диплом про закінчення ВУЗу, посвідчення про закінчення інтернатури, циклів спеціалізації, підвищення кваліфікації, посвідчення про категорію. На передатестаційні цикли потрібна копія трудової книжки та клопотання адміністрації про іспит на категорію.
 • Свідоцтво про одруження, якщо диплом виданий на інше прізвище.
 • Два медичних халати, дві шапочки та змінне взуття.
 • Паспорт, ідентифікаційний код.
 • Клопотання адміністрації з проханням про зачислення на цикл спеціалізації.

Адреса академії:
61176, м. Харків, вул. Корчагінців, 58, тел.: (057) -711-35-56, факс: (057) - 711-80-25
Ректор академії ХМАПО Хвисюк Олександр Миколайович

Відділ комплектування,  м. Харків, вул. Корчагінців, 58, 3 поверх, кімната 311, тел.: 711-80-15

Адреса кафедри:
61013, м. Харків, вул. Шевченка 133, Дитяча поліклініка № 23 (ст.м. Київська), тел. (092)-78-66-494

Завідувач кафедрою, доктор медичних наук, Заслужений діяч науки та техніки України, професор Куцевляк Валерій Ісайович.
Зав.навч.ч. Щегольова Марія Георгіївна, тел.: (066) -36-34-021

Зразок клопотання
Ректору ХМАПО Професору Хвисюку О.М. Директора ЧП (Головного лікаря). Іванова І.І.

Клопотання Адміністрація ЧП «…» (лікарні, поліклініки) клопочеться про виділення путівки з ____2012р. по ____2012р для проходження циклу (ПАЦ, Спец.,ТУ, Стаж.) «Назва циклу» лікарю-стоматологу (спеціальність) – ПІП лікаря, у зв’язку з виробничою необхідністю.

Підпис керівника:____________ ______________ ПІП керівника

(МП)