Імплантація за 3 дні

Імплантація за 3 дні - переваги швидкої імплантації

Вартість імплантації в РЦСІ

Консультація по імплантації
300 грн.
Консиліум суміжних фахівців і складання плану лікування
1000 грн.
Імпланти Osstem (ОССТ, Корея)
14000 грн.
Імпланти Straumann (Штрауман, Швейцарія)
от 22000 грн.

На сьогоднішній день імплантологія – один з найбільш прогресивних і розвиваються розділів стоматології.

З’являються нові сплави для імплантів, різні методики і технології проведення імплантації зубів, звужується коло протипоказань, зменшуються терміни проведення операції і процесу реабілітації.

Так застосування новітньої Швейцарської системи дозволяє знайти естетичну усмішку за 3 дні. І це не жарт.

Класична імплантація зубів або як її називають – двоетапна імплантація, займає часу від декількох тижнів до декількох місяців, а сучасний пацієнт енергійний, активний і як правило дуже зайнятий.

Тому варіант швидкої імплантації зубів або, як її ще називають, експрес-імплантації дуже затребуваний. Пацієнт зможе повернутися до звичного способу життя вже через 3 дні.

Фахівці стоматологічної клініки «РЦСІ» (Харків) пропонують скористатися послугою імплантації зубів в Харкові, скоротивши час свого перебування в лікарняних стінах і отримавши здорову усмішку в гранично стислі терміни. Вже буквально через тиждень після лікування пацієнт абсолютно безболісно може далі насолоджуватися життям.

Навіщо потрібно відновлювати зуби?

Ми вже говорили про неприємності, що виникають при відсутності зубів і їх наслідки. Коли ясна залишається без навантаження, поруч стоять зуби поступово будуть розхитуватися, що може привести до зміни прикусу, а далі і до випадання здорових зубів.

Залишається без навантаження щелепна кістка, яка поступово атрофується, що несе за собою негативні наслідки, аж до зміни форми особи.

Естетичний аспект також ніхто не відміняв. На сьогоднішній день власникові бездоганною усмішки відкриті всі двері: це і бізнес, і соціальне життя, і особиста.

Людина з широкою, щирою, а головне здорової посмішкою викликає більше довіри і бажання вести з ним справи, ніж товариш з явними стоматологічними проблемами.

На жаль, культура профілактичної стоматології тільки входить в свідомість наших людей і дуже часто стоматологи стикаються з проблемою, коли на прийом приходять пацієнти з рухомими зубами (наприклад, запущений пародонтит).

Бувають випадки, коли єдиним рішенням залишається видалення всієї або майже всієї щелепи.

Ніхто не готовий залишитися без зубів. Вони забезпечують фізіологічні потреби пацієнта відкушувати і пережовувати їжу, говорити, посміхатися.

Носити знімні протези не всім зручно: погано тримаються, впливають на дикцію (мова), у деяких людей викликають постійний блювотний рефлекс.

висновок: швидка імплантація зубів — це революційний метод відновлення зубів з моментальним результатом, навіть в найскладніших випадках. Говорячи простою мовою: у Вас немає зубів? Знімні протези моторошно незручні і набридли?

Ви думаєте, що з недостатнім рівнем кістки і пародонтит вам не можна робити імплантацію? Ви помиляєтеся – не тільки можна, а й треба. Вибираючи нас – Ви, обираєте якість.

Переваги швидкої імплантації:

 • короткі терміни відновлення зубів. Три дня замість декількох місяців і навіть років. Можна відновити всі відсутні зуби (в разі адентії);
 • малотравматичний спосіб установки імплантів. Десна розрізається мінімально, отже, загоєння відбувається в гранично короткі терміни;
 • не потрібно нарощування і зміцнення кісткової тканини перед операцією. Такі імпланти надійно фіксуються в мінімальному обсязі або пухкої кістки;
 • одиничне хірургічне втручання;
 • надійна фіксація, вони здатні витримувати будь-які жувальні навантаження;
 • рівномірний розподіл жувального навантаження;
 • моментальне протезування відразу після установки імплантів;
 • імплант відразу з’єднаний з абатментом (частина, що з’єднує штучний корінь і коронку);
 • тривалий термін служби імплантів, наявність гарантії на послугу, що надається.

Популярні послуги

Записатися на прийом

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами в робочий час.

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  РЦСИ - Республиканский центр стоматологической имплантации
  Average rating:  
   0 reviews