Комплексний підхід

РЦСІ - це багатопрофільна стоматологічна клініка, в якій майже 30 років надається медична допомога по всіх майданчиках стоматології.

Нові технології

Клініка оснащена власною зуботехнічної лабораторії, обладнання якої відповідає рівню провідних клінік Європи.

Сучасне обладнання

Обладнання від найкращих світових виробників робить процес лікування або відновлення зубів високотехнологічним і безболісним.

Кваліфіковані фахівці

У клініці ведуть прийом 36 лікарів вищої та першої категорії, проводяться консультації кандидатами медичних наук.

 

Записатися на консультацію

Ласкаво просимо до РЦСІ

Ми створюємо красиві посмішки

Республіканський Центр стоматологічної імплантації в місті Харкові - це багатопрофільна стоматологічна клініка, в якій майже 30 років надається медична допомога по всіх майданчиках стоматології.
Наша стоматологія в Харкові має широкий спектр послуг, серед яких рішення особливо складних випадків:

 • Імплантація зубів. Наш центр дентальної імплантації здатний комплексно підійти до вирішення питання і виконати роботу на вищому рівні.
 • Протезування зубів в Харкові здійснюється кваліфікованими фахівцями із застосуванням сучасного обладнання.
 • Хірургічна стоматологія в Харкові забезпечена найкращим обладнанням по стандартам передових стоматологий.

Наші співробітники - досвідчені лікарі вищої та першої категорії в області хірургічної, терапевтичної, естетичної та дитячої стоматології, які систематично підвищують свій професійний рівень, прагнучи до постійного вдосконалення.

Наші переваги

Чому варто вибрати РЦСІ?

Стоматологічна клініка також оснащена власною зуботехнічної лабораторії, обладнання якої відповідає рівню провідних клінік Європи. Ми можемо з ювелірною точністю і максимально стислі терміни провести найрізноманітніші роботи в області ортопедії для своїх пацієнтів.

Безпека лікування дуже важливий момент. Застосування новітнього стерилізаційного обладнання та дотримання всіх етапів дезінфекції забезпечує максимально безпечну стоматологію нашим клієнтам.

Тому ласкаво просимо в Стоматологію в Харькові. До Ваших послуг 20 стоматологічних кабінетів, які працюють з 9 ранку до 19 вечора.

У нас Ви отримаєте:

 1. Якісне лікування.
 2. Бездоганний сервіс.
 3. Фінансову доступність всіх послуг, що надаються.

Ми зробимо все можливе, щоб кожен пацієнт нашої клініки, «від малого до великого», відчував себе комфортно!

У клініці ведуть прийом 36 лікарів вищої та першої категорії, проводяться консультації кандидатами медичних наук. У своїй роботі ми використовуємо сучасні, якісні матеріали та методики. Обладнання від найкращих світових виробників дозволяє зробити процес лікування або відновлення зубів (Харків) високотехнологічним і безболісним.

Імплантологія не єдиний розділ стоматології, де застосовуються новітні методики, а фахівці йдуть в ногу з закордонними колегами. Лікування дисфункції скронево-нижньощелепного суглоба також наша компетенція. Застосування авторських методик дозволяє пацієнтам повністю позбавитися від дискомфортних симптомів і відповідно стоматологічних проблем.

У стоматологічній клініці «РЦСІ» використовуються тільки методи сучасної діагностики. Наявність рентгенівського кабінету дозволяє швидко зробити дентальний рентгенівський знімок або ортопантомограмму порожнини рота (панорамний знімок). Це дозволить доктору виявити захворювання на його ранніх стадіях, поставити точний діагноз і провести ефективне лікування.
Крім того в стоматологічній клініці «РЦСІ» з'явилася комп'ютерна томографія. Це дозволить швидко і якісно проводити всі необхідні дослідження і діагностику. Тепер всі необхідні послуги ви можете отримати в одному місці.

Корисні статті

Дізнайтеся багато корисної інформації

 

Тут Ви знайдете актуальні новини про стоматологію, цікаві факти і ще багато корисної інформації

Долаємо страх

Ми пропонуємо широкий спектр послуг, які допоможуть вам подолати страх і, нарешті, насолодитися гарним здоров'ям порожнини рота.

Відсутність зубів

Ми можемо відновити Вашу посмішку, а також здатність говорити і є за допомогою передового протезування.

Зубний біль

Зубний біль може бути викликана різними проблемами. Огляд фахівця допоможе визначити це.

Заболевания пародонта

Мы предлагаем различные виды лечения пародонта, адаптированные к Вашим потребностям.
Наша команда

Фахівці центру РЦСІ

 

Наші співробітники - досвідчені лікарі вищої та першої категорії в області хірургічної, терапевтичної, естетичної та дитячої стоматології.

Контакти

Записатися на прийом

 

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами в робочий час.

  СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

  СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

  • Постійне рішення для заміни відсутніх зубів
  • Природна функція і зовнішній вигляд
  • Покращені жувальні і розмовні здібності