Особливості естетичної стоматології

Эстетическая стоматология

Особливості естетичної стоматології

Успішна людина повинен і виглядати відповідно. Це правило, продиктоване нашим часом. Республіканський Центр Стоматологічної Імплантації(РЦСІ) пропонує вам повернути своїй усмішці не тільки здоров’я, а й красу. Ідеальний прикус, білосніжні зуби без жодної плямочки – ось на що спрямовує свої зусилля сучасна естетична стоматологія.

Комплекс методів

Естетична стоматологія (ЕС) – це не один, а цілий комплекс методів щодо поліпшення зовнішнього вигляду ваших зубів. У нього входять:Эстетическая стоматология

  • Відбілювання. Найпоширеніша на сьогодні процедура;
  • Реставрація відколів. Відновлення ідеальної форми зуба після його механічного пошкодження;
  • Прикраса камінням. Закріплення страз і каменів Сваровскі на зовнішній стороні зуба;
  • Вирівнювання методом прямої реставрації. Відновлення рівного ряду зубів;
  • Установка вінірів (альтернатива протезуванню, брекет-систем і відбілюванню) та інше.

ЕС – це ціле мистецтво, яке об’єднало в собі професіоналізм лікаря, технічні напрацювання в стоматології і звичайно ж використання сучасних матеріалів.

Клініка естетичної стоматології пропонує вам якісні та безболісні послуги з реставрації ідеальної посмішки. Ви навіть уявити собі не могли, що білосніжні і рівні зубки як у кіноакторів – вже давно не мрія, а реальність для клієнтів нашої клініки.

Починаючи з рішення найпростішої проблеми – пожовтіння кольору зубів від часу і впливу зовнішніх чинників за допомогою відбілювання, і закінчуючи комплексом заходів з реставрації зубів, РЦСІ повертає посмішки на обличчя пацієнтів.

Висока кваліфікація і досвід стоматологів клініки, використання якісних і перевірених сучасних матеріалів на ряду з новітніми технологіями дає нам можливість виробляти процедури на найвищому рівні, практично не доставляючи пацієнту неприємних відчуттів.

Республіканський Центр Стоматологічної Імплантації

У стоматології на перше місце ставиться профілактика. Легше запобігти захворюванню зуба, ніж потім його відновлювати. У нашій клініці ви отримаєте грамотне і своєчасне сповіщення про стан ваших зубів і рекомендації по догляду за ними.

Ми орієнтуємося на потреби клієнтів. Тому, якщо ви хочете білосніжну усмішку, не обов’язково проходить процедуру відбілювання, можливо вам допоможе професійна гігієнічна чистка.

У РЦСІ думають про своїх клієнтів. Давайте створимо вашу ідеальну посмішку разом!

Оставить коментарий