Дитяча стоматологія в РЦСІ

Детская стоматология

Дитяча стоматологія в РЦСІ

У самих маленьких теж бувають проблеми з зубками. Для того, щоб з дитинства закласти правильні основи в області здоров’я ротової порожнини – відвідування стоматолога потрібно зробити регулярною процедурою. Своєчасне відвідування лікаря і догляд за зубками забезпечать безболісність і профілактичний характер прийомів в стоматологічному кабінеті.

Краща дитяча стоматологія в Харкові – це безсумнівно Республіканський Центр Стоматологічної Імплантації (РЦСІ). Тут вас зустрінуть висококваліфіковані та досвідчені в роботі з дітьми лікарі. Завдяки використанню сучасної техніки і застосування нових технологій в стоматології – похід до зубного для вашого дитини не буде асоціюватися з чимось жахливим, як це часто бувало в вашому дитинстві.

Дитяча стоматологія без болю і нервування – це РЦСІ.

Дитяча стоматологія в РЦСІ
Детская стоматология

Ви отримаєте повний комплекс послуг з лікування і профілактики дитячих зубок:

  • Лікування карієсу. Через тонкощі емалі на молочних зубки карієс у дитини – часто зустрічається проблема. Наші лікарі справляються з нею на раз-два. Очистять заражені ділянки, стерилізують зуб і закриють дірочки.
  • Лікування пульпіту. Дитячий пульпіт – поширене захворювання, яке, на відміну від симптомів у дорослих, протікає без болю. Для його своєчасного виявлення і усунення рекомендується регулярно відвідувати стоматолога.
  • Лікування періодонтиту. Небезпечне захворювання, яке так само може вразити молочні зубки дитини. У зв’язку з небезпекою і можливими ускладненнями при першому ж підозрі дитини негайно потрібно відвести до стоматолога.
  • Видалення молочних зубів. Швидко і безболісно.

І все це в комфортному стоматологічному кріслі з привітним лікарем. Ми дбаємо не тільки про здоров’я зубок малюка, але і про те, щоб уберегти його від неспокою і стресу визиваеми процедурами.

Лікування дитячих зубів в РЦСІ

У РЦСИІ стоматологічні кабінети для дітей обладнані з особливою увагою. Тут встановлені спеціальні, комфортабельні крісла, опрацьований дизайн і колірне оформлення приміщення. Для того, щоб відволікти дитину і заспокоїти, в кабінеті є телевізор.

Сучасне обладнання і методики дозволяють проводити процедури, не завдаючи неприємних відчуттів.

Довірте здоров’я зубів вашого малюка професіоналам. Регулярне відвідування першокласної стоматології позбавити від проблем з хворобою зубів і від страху перед стоматологами. З нами ваш малюк буде посміхатися здорової посмішкою!

Оставить коментарий