Що таке хірургічна стоматологія

Хирургическая стоматология

Що таке хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія – це крайній захід в лікуванні зубних захворювань. Складно переоцінити весь рівень відповідальності, покладений на лікаря при видаленні хворого зуба. Тільки великий стоматологічний досвід, знання і набір сучасних технологічних засобів дозволяють швидко і безболісно позбавлятися від запущеного, що не підлягає лікуванню зуба.Іменно такі стоматологічні послуги надають в Республіканському Центрі Стоматологічної Імплантації (РЦСІ). Високий рівень кваліфікації, дозволяє нам займатися як як дорослої, так і дитячої хірургічної стоматологією.

Клініка хірургічної стоматології

Головне завдання хірургічної стоматології – безболісне видалення запущеного зуба. Однак, знання і використання інноваційних технологій дозволяють РЦСІ пропонувати своїм пацієнтам зубозберігаючі операції – можливість уникнути втрати зуба.

Адже видалення хворого зуба – це порушення естетичної та функціональної цілісності ротової порожнини. Завдяки ряду заходів по відновленню і лікуванню ми маємо можливість:

  • Видалити кісту;
  • Витягти частина кореня;Хирургическая стоматология
  • Здійснити повну зубну ампутацію.

Без порушення функціонального навантаження.

У РЦСІ пропонують ви маєте можливість отримати першокласні стоматологічні послуги:

  • Розтин абсцесів. Швидке і безболісне.
  • Видалення ретінірованних зубів мудрості. Без ускладнень і наслідків.
  • Видалення зубів. Якісне і делікатне.
  • Синус-ліфтинг. Довговічний і естетичний.
  • Зубозберігаючі операції. Комплекс заходів щодо збереження зуба навіть на вкрай стадії занедбаності захворювання.

Пам’ятайте, що недоброякісна лікування і використання дешевих матеріалів можуть призвести до фатальних ускладнень, аж до повноцінного хірургічного втручання. Довіряйте своє здоров’я тільки професіоналам.

У Республіканському Центрі Стоматологічної Імплантації дають гарантії на якість і об’єктивність проведених стоматологічних операцій.

Красива посмішка і здорові зуби з РЦСІ

У нашій клініці вам забезпечать всіх можливих заходів щодо збереження хворого зуба. У разі крайньої стадії хвороби і неможливості відновлення – ми проведемо операцію з видалення швидко і безболісно.

Ціни на хірургічну стоматологію в нашому центрі клієнтоорієнтовані. Ми пропонуємо вам першокласні стоматологічні послуги для здорових і щасливих посмішок!

Оставить коментарий