Нейром’язова стоматологія

Нейромышечная стоматология

Нейром’язова стоматологія

Нейром’язова (функціональна) стоматологія – це розділ стоматології, який при лікуванні враховує стан зубощелепної системи в цілому. Лікар, який використовує принципи нейром’язової стоматології, не тільки досягає оптимального естетичного результату, але і відновлює правильні взаємовідносини між зубами верхньої та нижньої щелепи на основі гармонії основних факторів, що визначають правильний прикус: зубів, м’язів і суглобів.

Лікування нейро-м’язових методом в стоматології

Лікування методами нейро-м’язової стоматології передбачає точну діагностику всієї зубощелепної системи c використанням електроміографа, фіксуючого роботу м’язів. За допомогою ж міомонотора досягається розслаблення жувальної мускулатури. Міомонотор є електронний прилад, який посилає слабкі електричні імпульси до м’язів голови, шиї і плечового пояса, які викликають скорочення м’язів. В результаті такої стимуляції м’язи поступово розслабляються.

Оптимальний прикус дозволить не тільки створити ідеальну для вас усмішку і зберегти зуби здоровими, а й забезпечить нормальну роботу м’язів і суглобів.

Коли використовують нейром’язовий метод в стоматології

Методи нейром’язової стоматології набувають першорядне значення при великому стоматологічному лікуванні:

  • повної реконструкції порожнини рота,
  • лікуванні прикусу,
  • протезуванні,
  • коли ви страждаєте головними болями,
  • болями в області шиї або іншими симптомами захворювань скронево-нижньощелепного суглоба.

При использовании традиционных методов стоматологического лечения, как правило, достигается достаточно стабильный результат за счет того, что человеческий организм обладает большими компенсаторными возможностями. Однако, использование методов нейром’язової стоматології дає можливість досягати оптимальний результат лікування і значно покращувати його прогноз, дозволяє лікувати проблеми, пов’язані не тільки з зубощелепної системою, але і з усім організмом в цілому.

Оставить коментарий