Як зберегти здоров’я дитячих зубів

Як зберегти здоров’я дитячих зубів

    1. Зуб в зоні травми
    2. Переваги «РЦСІ»

Однією з причин ранньої втрати зубів у дітей є травми.

Не забувайте, що якщо вибитий молочний зуб дитини, протягом 1-2 годин фахівець встановить на місце, то він, швидше за все, приживеться.

Зуб в зоні травми

Особливої ​​уваги потребує зуб, що знаходиться в зоні тріщини чи перелому щелепи, тому якщо дитина отримала травму від падіння або удару в обличчя, необхідний огляд хірурга, який визначить ступінь тяжкості травми, необхідність рентгенограми і подальшого лікування. На здоров’я зубів впливають шкідливі звички у вигляді смоктання пальця. Запальні процеси носоглотки, що заважають правильно дихати можуть привести до зміни прикусу зубів. Звичка розгризати зубами горіхову шкаралупу, відкривати зубами щільно закриті поліетиленовими кришками банки, використовувати замість дерев’яних зубочисток, металеві предмети приводять до мікротріщин і руйнування емалі, а значить і до ранньої втрати зубів. Ми, дитячі стоматологи, які не будемо втомлюватися повторювати, що здоров’я і профілактика тісно взаємопов’язані.

Дотримання профілактичних заходів, що включають:

  • регулярний і правильний догляд за зубами
  • збалансоване відповідно до віку харчування
  • контроль над вживанням солодощів
  • регулярне відвідування стоматолога
  • своєчасне виявлення і усунення проблем ротової порожнини
  • дозволить на довгі роки зі зберігати здоров’я зубів ваших дітей, а значить, їх красиві сяючі білизною посмішки.

Дитяча стоматологія – є одним з напрямків нашої діяльності. Лікування зубів у дітей – це необхідність, незалежно від того молочні вони або постійні. Багато батьків помилково думають, що не потрібно лікувати молочні зуби дитини, так як вони все одно випадуть. Ми розвіємо ці сумніви. Зруйновані молочні зуби призводять до зростання і розвитку хвороботворних бактерій, і, як наслідок, зниження імунітету, захворювань шлунково-кишкового тракту і порушення лицьового скелета. Для того щоб отримати кваліфіковану допомогу фахівців, з використанням сучасного висококласного обладнання – приходьте в центр стоматології «РЦСІ». Стоматологічне лікування в державних стоматологічних клініках, часто викликає у дітей вкрай неприємні стресові відчуття, які згодом можуть трансформуватися в дентофобія і стійке небажання відвідувати кабінет стоматолога. Проте, зуби є важливою складовою здоров’я дитини, від яких залежить робота дихальної і травної системи, правильний розвиток та багато іншого. Тому дуже важливо стежити за здоров’ям зубів ще з дитинства, так як невирішені в дитинстві проблеми, можуть згодом, відіб’ється на стані всього організму, і бути причиною розвитку у малюка різних психологічних комплексів, а в більш дорослому віці створювати певні труднощі в спілкуванні з людьми і адаптації людини в суспільстві.как сохранить здоровье детских зубов

Переваги «РЦСІ»

Дитяча стоматологія «РЦСІ» вже активно використовує спеціальні методики, що дозволяють швидко і безболісно здійснити діагностику і лікування зубів без больових відчуттів. У нас маленькі пацієнти не відчувають негативних емоцій, і стоматологічний кабінет ніколи не буде асоціюватися у них з катівня камерою. При цьому лікарі враховують всі особливості будови і зростання дитячого організму, так як патології зубощелепної системи у дитини протікають інакше, ніж у дорослої людини.

У центрі «РЦСІ» досвідчені лікарі, подбають про те, щоб Ваша дитина відчувала себе затишно і комфортно в стоматологічному кріслі. Проводиться психо-емоційна підготовка дитини, адже контакт з доктором, довіру до нього, є основною успішної взаємодії доктора і малюка протягом усього життя дитини. Ми застосовуємо стоматологічні апарати, які обробляють порожнину в зубі струменем повітря, води, і абразивного порошку. При знеболюванні використовуються спеціальні карпульних шприци, які миттєво знеболюють і не травмують ясна, а також аплікаційна анестезія – абсолютно безпечна і дуже ефективна процедура. Лікарі рекомендують, проводити медичний огляд та профілактичні заходи починаючи з шестимісячного віку. Всупереч існуючій думці, що за молочними зубами доглядати не треба, так як вони все одно випадуть, численні дослідження підтверджують, що здорові молочні зуби є обов’язковою умовою правильного росту і розвитку постійних зубів. Комплекс заходів по зміцненню зубів за допомогою фтористого лаку, допоможе дитині правильно вимовляти перші літери, збереже місце для постійних зубів і звільнить від проблем з травленням. Також дуже ефективною вважається профілактична процедура по герметизації фісур, що проводиться протягом 2-4 місяців після прорізування корінного зуба. При дотриманні правильної гігієни порожнини рота вона дає майже стовідсоткову гарантію того, що ваша дитина в майбутньому не зіткнеться з карієсом.

Оставить коментарий