Базальна імплантація зубів – вигідно і надійно

Базальна імплантація зубів – вигідно і надійно

На сьогоднішній день стоматологічна індустрія пропонує найрізноманітніші способи установки зубних протезів. Базальна імплантація – один з них. Цілком природно, що ця процедура має певні особливості. І при виборі методу протезування для себе варто спочатку розібратися, що являє собою базальна імплантація зубів в Харкові сьогодні. Стоматологічний центр РЦСІ має широкий спектр послуг по імплантації зубів.

Що це таке і як проводиться імплантація ?

Термін «базальна» (“basis”) з латини перекладається як «основа». Назва добре описує суть процесу. При такому варіанті базальні імпланти закріплюють прямо в основі кісткової тканини. Даний шар не схильний до атрофії, що дозволяє обійтися без додаткового нарощування тканин, при цьому, не втрачаючи рівномірності розподілу навантаження на щелепних кісток. Ця методика широко застосовується по всій Європі, а тепер і в Україні.
Базальная имплантация

Що застосовуються при базальної імплантації «Т» -образні імпланти встановлюються збоку. У такому варіанті виключається втрата кісткової тканини і на наступний день можна закріплювати вже незнімні протези. Сам процес проводиться без розрізів, через прокол в яснах.

Існують певні випадки, коли базальні імпланти більш актуальні, ніж інші варіанти:

 • пародонтит;
 • куріння;
 • комплексне відновлення щелепи;
 • недолік кісткової маси для застосування класичного способу.

Переваги та протипоказання базальної імплантації

Доведена до висококласного рівня, сучасна базальна імплантація має ряд переваг:

 • Стислі терміни. У порівнянні з класичним способом (3-6 місяців від установки імплантів до протезування), така імплантація проводиться значно швидше – всього за кілька днів.
 • Атрофія кістки не вимагає додаткового нарощування тканини.
 • Можливість відразу ж навантажити імпланти протезної частиною. При цьому жувальна функція відновлюється також відразу.
 • Швидке загоєння і низька травмоопасность, що робить дану методику зручною для тих, хто хворий на гепатит, цукровий діабет, а також літніх пацієнтів.
Хоча базальний метод і більш безпечний, однак, і він має свої протипоказання:
 1. Серйозні інфекційні захворювання, такі як СНІД і туберкульоз.
 2. Не рекомендована базальна імплантація зубів і тим, у кого є серйозні порушення роботи серця і нервової системи, а також людям зі слабким імунітетом.
 3. Злоякісні пухлини.

Оставить коментарий