Вплив солодощів на зубну емаль

влияние сахара на зубы

Вплив солодощів на зубну емаль

Шкода цукру для людського організму, відомий кожному. Але одне з найбільш руйнівних дій, солодке надає саме на зуби. Під впливом цукру, різці починають руйнуватися зсередини. Причиною цьому – витягування солодощами з кісткових тканин кальцію. Детальніше, про вплив цукру на зуби, ми розберемося нижче.

У чому полягає шкода солодощів для зубів

Для того, щоб зрозуміти, чому шкідливі солодощі для наших зубів, потрібно розібратися в тому, як саме цукор на них діє. Цукор, взаємодіє з бактеріями, які знаходяться в порожнині рота і знаходяться на зубній емалі. На іншу їжу, таку як м’ясо, овочі і т.д., ці бактерії не надають ніякої реакції, а при наявності цукру, відбувається виділення органічної кислоти. Така кислота надає особливий вплив на зубну емаль, сприяє її руйнуванню і призводить до утворення карієсу.

Механізм дії наступний. Наприклад, Ви з’їли цукерку, а на різцях відразу ж відбувається утворення органічної кислоти, яка починає діяти на емаль і сприяє її руйнуванню.

Людська слина містить елементи, які вступають в боротьбу з органічною кислотою, проте, вони присутні в слині не завжди і не здатні повноцінно захистити зуби від каріозних утворень.

Що з солодощів не рекомендується їсти категорично

Є цілий перелік того, що стоматологи не рекомендують включати в свій раціон в принципі. Найбільш шкідливими ласощами, що містять цукор, виступають:

  • Іриски. Всі цукерки, структура яких відрізняється липкостью і тягучість, дуже небезпечні для зубів. Вони прилипають до поверхні різців, засмічують проміжки між ними, і на протязі тривалого періоду часу сприяю руйнуванню зубної емалі. Як правило, такі цукерки, не відстають від зуба аж до його чищення, тому практично цілий день перебувають на емалі, і повільно руйнують її.
  • Карамельки. Вони містять просто рекордну кількість цукру, в своєму складі. Крім того, якщо не розсмоктувати їх, а гризти, як це роблять багато, вони також дуже щільно налипають на зуби і забивають їх.
  • Льодяники. За своєю дією, досить схожі на карамельки, тільки відрізняються ще більш твердою структурою. Вони не тільки налипають на зуби, але і утворюють на них мікротріщини, які ще більше сприяють виникненню карієсу і роблять різці крихкими.

Якщо Ви любите солодке, і не можете від нього відмовитися повністю, необхідно дотримуватися деяких правил, щоб убезпечити свої зуби від руйнування.

Робіть свій вибір на користь м’яких і не липких ласощів, намагайтеся прополоскати рот не солодким чаєм, після їди. А ще кращечистите зуби, після кожного прийому солодкої їжі, і тоді Вашої ротової порожнини точно буде не страшна така проблема, як карієс.

Звертайтеся в наш стоматологічний центр РЦСІ і уникнете руйнування своїх зубів.

Оставить коментарий