Види імплантації зубів

Види імплантації зубів

З плином часу і розвитком стоматології, виникає все більше способів відновлення цілісності зубного ряду. Імплантування – один з найбільш інноваційних, надійних і якісних способів відновити втрачені зуби. Кількість імплантів і методів їх встановлення, на сьогоднішній день існує велика кількість. Коли застосовують процедуру імплантування, і які різновиди імплантів є найкращими, ми розберемося нижче.

Там, де необхідно імплантація зубів

Втрата одного або декількох різців, неможливість носити знімні протези – є основною передумовою для установки імплантів. Найчастіше до подібної процедури вдаються у випадках:

  • втрати одного зуба, в той час, як ближні різці абсолютно здорові. В такому випадку не потрібно обточування здорових зубів, а на місце втраченого просто встановлюється ідентичний натуральному штучний імплант;
  • випадання або вимушеного видалення зубів, які були останні в зубному ряду. Імплантація в такому випадку є єдино можливим способом відновити зубний ряд, так як для установки протезів немає необхідної опори;
  • повна відсутність різців та протипоказання для шкарпетки звичайних протезів.

Основні види імплантації зубів

Найчастіше імплантування класифікують в залежності від термінів його проведення. Імплантація може проходити:

  • В один етап. У такому випадку застосовують нерозбірними імплант, що вставляється в підготовлене кісткове ложе щелепи. Буквально через пару днів після його установки, вже можна встановити сам протез.
  • У два етапи. Для початку в кісткову тканину щелепи імплантується коренева частина імплантований конструкції і тільки після її остаточного загоєння, зверху кріпитися сам протез.
  • Безпосереднє імплантування. Застосовується відразу після видалення натурального зуба, коли в щойно утворену лунку встановлюється імплант. Недоліком подібного методу виступає розбіжність між розмірами лунки і коренем імпланта.
  • Відсрочене імплантування. Тільки після 6-8 місяців після видалення зуба, повного загоєння рани і перебудови окістя, в неї імплантується імплант.

Дуже часто зустрічаються випадки проседания надкостницы, коли провести процедуру імплантування неможливо. Тоді проводять нарощування кістки, що робить процедуру відновлення цілісності зубного ряду більш тривалою.

Які види імплантів найчастіше використовуються

Постійно удосконалюється метод естетичної стоматології досить давно і міцно увійшов до переліку одних з найбільш поширених стоматологічних процедур. Крім класифікації подібної процедури за часом її проведення, відвідавши кабінет стоматолога, Вас поставлять перед вибором, який саме імплант Ви хочете встановити. Отже, основні з них, це:

  • Базальні. Найчастіше застосовуються при недостатності кісткової тканини в щелепи пацієнта. На вигляд імплант Т-подібної форми, за рахунок якої «корінь» занурюється в глибокі бікортікальние шари тканин з боку.
  • Внутрішньокістковий. Встановлюються безпосередньо в кісткову тканину, що є гарантією відмінною приживлюваності і подальшої безпроблемної експлуатації.
  • Міні-імпланти. Досить недорогі конструкції, які практично не мають протипоказань. З їх допомогою можливо протезування без нарощування кістки. Приживляемость таких протезів досить непогана, а травмування ясен і кістки – незначне.

Висновок

Завданням будь-якого стоматолога виступає збереження зуба. Але дуже часто пацієнти пізно звертаються за допомогою, і ситуація набуває незворотного характеру. Для того щоб відновить втрачений різець, є безліч способів, але найбільш сучасним і кращим з них є імплантування. Комфортні протези встановлюються з довічною гарантією, не руйнують поблизу стоять зуби і відрізняються відмінним естетичним виконанням. З такими протезами Ваша посмішка буде повністю функціональної і радувати своєю природністю.

Оставить коментарий