Термін служби вінірів

Термін служби вінірів

Чи не перше питання, яке чує стоматолог від пацієнта на консультації з приводу установки вінірів – «Скільки прослужать такі конструкції?». Справа в тому, що така процедура досить дорога, вимагає обточування власних різців, тому, хочеться почути з вуст лікаря, що вініри будуть служити вічно. Як же виглядає ситуація насправді, ми постараємося розібратися нижче.

Різновиди вінірових накладок і їх термін служби

Природно, під тим, що вініри встановлені навічно, не підпишеться жоден лікар. Чи не тому, що він не впевнений у власній кваліфікації, або матеріалах, які використовує. Вагома частка терміну служби накладок, залежить від того, як буде ставитися до них пацієнт. А ймовірність того, що носиться вони будуть дуже довго, все ж існує. Для цього є всі необхідні умови:

  • Инновационные технологии;
  • Матеріали, які ідеально сумісні з природними зубами;
  • Стоматологи, професіонали своєї справи, які здатні втілювати в життя сучасні ортопедичні методики.

Крім того, на термін служби вінірів основний вплив має те, з чого вони виготовляються.

Особенности композитных виниров

Найбільш поширені зубні накладки, які відрізняються бюджетної вартістю і простотою установки – вініри, виконані з композитних матеріалів. Недолік у них один – ненадійність. Подібну конструкцію можна порівняти з естетичної пломбою, так як і виконана вона з матеріалів, схожих з пломбами. Термін служби таких конструкцій від трьох до восьми років, після чого, вінір може починати деформуватися, кришитися і зажадає заміни.

Чим відрізняються керамічні вініри

Вініровие накладки з кераміки, відрізняються більш високою надійністю, і за оцінками експертів, термін їх служби складає від 10 до 15 років. Це обумовлено тим, що керамічні накладки виготовляються з високоміцного матеріалу – стоматологічного порцеляни, який стійкий до стирання. Що стосується установки подібних конструкцій, то така процедура відрізняється більшою складністю, ніж реставрація композитними матеріалами. Поверхня зуба, на яку буде встановлюватися накладка, обточується на товщину, рівну товщині мікропротези. Після цього, з обточеного різця робиться зліпок, по якому виготовляється вінір. Така технологія є основою того, що в процесі установки, вінір сідає на різець ідеально. Пластина кріпиться на зуб за допомогою спеціального стоматологічного цементу, завдяки якому, вінір сідає на стільки міцно, що відреставрований зуб складно відрізнити від натурального, навіть професійного стоматолога.

Цирконієві вініри – самі надійні і довговічні конструкції для реставрації зубів

Розвиток сучасних технологій не стоїть на місці, і стоматологія не є винятком. Новинка серед вінірових конструкцій – пластини з цирконію. Це максимально тонкий мікропротез, який відрізняється складністю установки. Каркас його виконаний з діоксиду цирконію – рідкого, практично прозорого, матеріалу. Зовнішня поверхня конструкції – порцеляновий, ідеально гладка, і ефектно блискуча. Такі вініри ідеально підходять за кольором до натуральних зубах пацієнта, а естетичні особливості їх на висоті. Крім того, цирконій надає фарфору фортеці і надійності, завдяки чому, такі накладки відрізняються тривалим терміном служби, який триває від 20 до 25 років.

Чи варто встановлювати вініри?

На сьогоднішній день, вініри, незалежно від їх терміну служби, один з найбільш ефективних і прийнятних способів реставрації зубного ряду. В стоматологічному центрі РЦСІ процедуру установки виконують професійні лікарі-ортодонти, які знають свою справу. Доглядайте за винирами правильно, не допускайте утворення карієсу в ротовій порожнині, і красива і довгограюча посмішка буде одним з основних Ваших достоїнств.

Оставить коментарий