Вітаємо з Новим Роком – РЦСІ

Вітаємо з Новим Роком – РЦСІ

Шановні пацієнти!

Співробітники Регіонального Центру Стоматологічної Імплантації вітають Вас з Новим Роком та наступаючими святами.

Ми хочемо побажати Вам удачі і успіху у всіх починаннях, досягнення поставлених цілей, гарного настрою, міцного здоров’я і сяючою посмішки! Нехай всі негаразди і негоди обходять Вас стороною, а цілий рік буде насичений тільки низкою приємних подій.

Минув час, коли похід до стоматолога вселяв страх і жах. Не забувайте в буденній суєті приділяти увагу своєму здоров’ю і стежити за своєю ротовою порожниною. Висококваліфіковані фахівці РЦСІ із задоволенням допоможуть Вам у цьому. 30 – річний досвід роботи в галузі стоматології дозволяє гарантувати результат.

Лікування зубів тепер не доставить Вам і найменшого дискомфорту. Рівень обслуговування сучасної стоматології досяг небувалих висот, тому впоратися з будь-якою проблемою можна швидко, якісно і безболісно.

Фахівцям РЦСІ можна довіряти на 100%. Вони допоможуть поглянути на лікування зубів і протезування абсолютно по-новому. Пора забути про застарілі і хворобливих методиках лікування.

якісні стоматологічні послуги в Харковіце реально. Новітні технології, високоякісне обладнання та інструменти, а також ефективні знеболюючі та матеріали, дозволять Вам позбутися від виниклої проблеми і стати володарем здоровою і красивою посмішки.

У РЦСІ продовжує діяти акція – установка імплантів Straumann від 18 000 гривень.

Довіряйте свій вибір справжніх професіоналів, і переконайтеся в тому, що похід до стоматолога може бути не тільки корисним, але і не викликати дискомфорту!

Оставить коментарий