Чому може боліти зовні здоровий зуб?

Чому може боліти зовні здоровий зуб?

  1. Причини болю зубах, які виглядають здоровими зовні
  2. Біль в зубах – першопричиною якої стали захворювання інших органів
  3. Безболісне лікування зубів в сучасному стоматологічному центрі

Не рідко трапляється, що в абсолютно здоровому, з зовнішньої сторони, зубі, з’являється моторошна біль. Якщо це сталося – без консультації досвідченого лікаря важко розібратися в ситуації. Осередок болю може ховатися в запаленої яснах, руйнуванні підстави самого різця, оголенні нерва і т.д. Так чи інакше, на чому б не грунтувався дискомфорт – він не пройде сам по собі, тому затягувати з візитом до лікаря не варто.

Причини болю в зубах, які виглядають здоровими зовні

Іноді, біль з’являється при контакті з гарячою або дуже холодною їжею. Вона характеризується гостротою, і як правило, пов’язана з підвищенням чутливості зуба.
Якщо біль ниючий, і практично не припиняється, то швидше за все, причина в наявності запального процесу.
Коли виникає різкий біль, при їжі солодкого, холодного, а після скасування подразника, неприємні відчуття відразу проходять – це вважається головними ознаками хіба карієсу. Іноді він непомітний зовні, а ховається між зубами.
Перевантаження різця через неправильного прикусу – ще одна причина виникнення болю.
Одним із серйозних захворювань, яке супроводжує зубним болем, є пародонтит. Здоровий зовні різець болить, так як відбувається запалення ясенних тканин, що утримують його на кістки. Біль відчувається не тільки в зубі, але і яснах, натискаючи на яку, виникають неприємні відчуття.
Гостра і не закінчується біль, виникає при запаленні нерва різця. Прихований і запущений карієс, який нерідко виступає тому причиною, викликає нестерпний біль, які посилюються при настанні вечора.
Для того, щоб виявити фактор, який призвів до виникнення болю, стоматолог може призначити рентген або комп’ютерну томографію в Харкові. Спочатку визначивши проблему, лікування пройде набагато швидше, і швидко дасть позитивний результат.

Біль в зубах – першопричиною якої стали захворювання інших органів

Досить часто, пацієнту здається, що болить зуб, а насправді – це захворювання суміжних органів. Біль, схожу на зубну, можуть давати:

 • Додаткові пазухи;
 • Глотка;
 • Шийні хребці;
 • Органи слуху;
 • Хвороби серця, судин і т.д.

Отит – запалення середнього вуха, практично завжди віддає в задню частину нижньої і верхньої щелепи.
Ще одна неприємна, але на жаль, досить поширене захворювання – гайморит, також характеризується зубним болем.
Якщо є скарги на дискомфорт у нижній щелепі з лівого боку, можна зробити припущення, що причина в розвитку стенокардії, яка виступає передвісником гострого інфаркту.
Нічим не примітна, але трохи не приємне відчуття сухості в роті – перші дзвіночки появи слюнокаменной хвороби. В ході свого розвитку, камені починають перекривати потік слини, після чого з’являється припухлість в зоні під щелепою, і створюється відчуття, що болить зуб.

Безболісне лікування зубів в сучасному стоматологічному центрі

Який би не був характер і тип болю, ніж раніше звернутися за допомогою до фахівця, тим швидше вирішиться виникла проблема. Кваліфікований стоматолог проведе всі необхідні дослідження і, задіявши сучасні методи і технології, абсолютно безболісно позбавить Вас від неприємних відчуттів.
Якщо ж причина в захворюванні інших органів, досвідчений лікар обов’язково направить до відповідного фахівця для лікування першопричини.
скориставшись послугою імплантації зубів, іноді, в сусідніх резцах, також можуть виникати больові відчуття. Це може статися через адаптації «нового» зуба і його тиску на сусідні різці. Таке відчуття незабаром може пройти, однак, відвідати лікаря все-таки не буде зайвим.
Звертайте увагу на стан своєї ротової порожнини, і не бійтеся звернутися до фахівця. Адже своєчасне лікування в більшості випадків, завжди має позитивний результат, тривати набагато швидше і значно зекономить кількість коштів, яке на нього буде потрібно!

Оставить коментарий