Чому імплантація зубів варто так дорого

Чому імплантація зубів варто так дорого

Відновлення зубів за допомогою дентальної імплантації – поширена процедура, яка має безліч переваг і дає можливість заміни втраченого зуба штучним, який відмінно виглядає з естетичної точки зору і виконує всі покладені на нього функції.
Вартість імплантації зубів досить велика, але обгрунтована. Думаючи про те, робити чи не робити таку операцію, враховуйте ті плюси, які Ви отримаєте в майбутньому.
Ціна на таку процедуру на порядок вище, ніж стандартне встановлення зубних протезів. Вона обумовлюється не тільки дорожнечею імпортних матеріалів, а й необмеженим терміном використання, на відміну від протезів, і не мають на увазі доробку або перероблення з часом.
Правильно доглядаючи за такими імплантатами, Ви забудете про походи до стоматологів.
До того ж, установка одного імплантату економічніша, ніж установка традиційного «моста».

Особливості дентальної імплантації

Дентальная імплантація відрізняється від стандартного протезування методом установки, а все ті плюси, які виникають потім, виступають вже наслідком такої процедури.
Проводячи таку операцію, фахівець не обточує поблизу лежать різці, і не травмує їх. Це виступає величезним плюсом.
Встановлюючи звичайні протез, дуже часто видаляють і нерви зубів, які знаходяться поруч з місцем протезування. Такі різці стають мертвими, і через невеликий проміжок часу стануть руйнуватися, і зажадають видалення.
Використовуючи протез, не має значення знімного або НЕ знімного типу, він в будь-якому разі не буде ідеально прилягати до ясен. У існуюче простір постійно потрапляють частинки їжі, які сприяють виникненню і розвитку шкідливих мікроорганізмів. Такий стан речей робить згубний вплив на ясна, їх подальше захворювання і дороге лікування.
Імплантація зубів в Харкові, ціна на яку оптимальна в РЦСІ, має на увазі належний розподіл жувального навантаження. У випадку з протезом, основне навантаження йде саме на поблизу розташовані зуби, наслідком чого виступає їх руйнування і незворотні процеси в щелепи.
Для того, щоб відновити структуру щелепи, знадобитися дуже тривалий і витратний лікування, яке можна виконати тільки хірургічним втручанням.

Як довго прослужить імплантант?

Дентальне імплантування проводиться шляхом імплантації в щелепу титанового стрижня. Такий стрижень має властивість зростатися з кістковою тканиною і при правильній установці і виконанні всіх рекомендацій в післяопераційний період, прослужить Вам протягом усього життя.
Коронка, яка встановлюється зверху на такий стрижень, вимагає заміни кожні 10-15 років, дивлячись де вона розташована (на передньому або жувальний різці).
Традиційні протези передбачають заміну кожні п’ять років, з урахуванням того, що зуби, які є опорними, до цього часу також знаходяться в практично повністю зруйнованому стані і вимагають видалення і більш глобального протезування.

Переваги імплантації зубів в РЦСІ

Вищенаведені факти дозволять Вам оцінити перспективу від дентальної імплантації. Подібна технологія протезування ставати не тільки не дорогий, але і ефективної, економічно вигідною і зберігає інші зуби в ротовій порожнині.
Підібрати найбільш вдалий варіант саме для Вас зможе тільки справжній професіонал. Він оцінить індивідуальні особливості Вашегорта, передбачить і проаналізує ризики і запропонує найбільш оптимальний варіант вирішення проблеми. Саме такими принципами керуються фахівці Регіонального Центру Стоматологічної Імплантації в Харкові. вони гарантують:

  • якість;
  • приживлюваність;
  • довговічність;
  • надійність;
  • биосовместимость встановлюваних імплантатів.

Операція введення Вам імплантату обійдеться від 6500. Досвідчені фахівці швидко і безболісно впораються з поставленим завданням, і через невеликий проміжок часу Ви станете володарем здоровою і красивою посмішки!

Оставить коментарий