Період носіння брекетів

Період носіння брекетів

Брекет-системи – популярний метод лікування в ортодонтії, який дозволяє виправити неправильний прикус і стати володарем красивої і здорової усмішки. Брекети можуть бути різних форм, видів, способів кріплення та матеріалів виготовлення. Виходячи з кожного конкретного випадку і побажань пацієнта, стоматолог підбирає найбільш підходящий тип конструкції. Наважуючись на подібне лікування, пацієнта цікавить вартість, хворобливість процедури і період лікування. З цими головними питаннями ми й розберемося в даній статті.

Скільки потрібно буде носити брекет-системи?

Людям, які страждають викривленням зубного ряду і наявністю неправильного присмаку,

лікарі-ортодонти рекомендують виправити ситуацію, встановивши брекети. Проблемами прикусу страждають близько 80% людей, тому, найчастіше, встановити брекети вирішуються в основному ті люди, яких не влаштовує естетичний вигляд власної посмішки.

тривалість шкарпетки брекет-систем, залежить від деяких важливих моментів:

  • Складнощі ситуації і індивідуальні особливості організму конкретного пацієнта.

Це один з найбільш значущих чинників, що визначає тривалість носіння брекетів. Якщо пацієнт звертається з проблемою викривлених зубів, то йому буде досить носити конструкцію якийсь мінімальний період. Але бувають випадки, коли люди страждають зміщенням зубного ряду, аномалією прикусу і т.д. В такому випадку, має бути тривале лікування з постійним коригуванням.

  • Вік.

Чим молодша людина, тим простіше його зуби піддаються зсуву. Встановивши брекети дитині в семирічному віці, з яскраво вираженою патологією прикусу, можна досить швидко впоратися з проблемою. Дорослій людині знадобитися значно більше часу, щоб досягти такого самого результату.

  • Різновид брекет-системи.

Найефективніше справляються з поставленими завданнями, класичні конструкції з металу. Вони міцніші за своєю структурою, надійно кріпляться до зуба, і оптимально коректують зубний ряд. Лінгвальні брекети – встановлюються з внутрішньої сторони зубного ряду, і користуються особливою популярністю серед людей, які соромляться носити класичні варіанти. Але вони мають на увазі більш тривалий період лікування, так як сама конструкція відрізняється підвищеною складністю проведення робіт, установки і коригування.

Це найбільш важливі критерії, що впливають на тривалість протікання лікування. Ще дуже багато залежить від виробника конструкції, результату, якого хоче добитися пацієнт і кваліфікованості лікаря ортодонта.

Етапи шкарпетки брекет-систем

Скільки потрібно буде носити конструкцію, прийме рішення стоматолог. А ось етапи шкарпетки абсолютно для всіх ідентичні.

  1. Первісна консультація та діагностика

Після огляду пацієнта, лікар призначає базовий перелік процедур, які потрібно пройти перед початком лікування. Це може бути рентген, проба на алергію і т.д. Крім того, на цьому ж етапі, робиться зліпок щелепи.

  1. Складання плану лікування

Після отримання результатів діагностичних досліджень, фахівець розробляє схему лікування, рекомендує найбільш підходящий вид брекет-систем і визначає, як довго її потрібно буде носити.

  1. Лікування зубів.

Встановити брекети можна тільки на абсолютно здорові зуби, і за умови відсутності запального процесу в ротовій порожнині. Якщо існують певні стоматологічні проблеми, лікар рекомендує заходи по їх усуненню, і тільки після поліпшення ситуації, приступає до роботи.

  1. Встановлення конструкції.

Це найшвидший, з усіх етапів. Він займає не більше однієї години.

Після установки, мається на увазі коригування брекет-систем, яку проводять один раз в пару місяців. Коли лікар-ортодонт приймає рішення про зняття конструкції, зубний ряд фіксується за допомогою спеціальної стрічки або дроту, які дозволяють зберегти результат.

професійна стоматологія в Харкові, за допомогою інноваційних методів, дозволить Вам стати володарем ідеальної посмішки, що стане першою сходинкою до досягнення успіху в житті.

Оставить коментарий