Особливості ортодонтії

Особливості ортодонтії

Красива і здорова усмішка, для багатьох людей всього лише мрія. Неправильним прикусом і викривленим зубним рядом страждають 80% пацієнтів. Деякі вважають, що це всього лише естетична проблема, так як неправильний присмак не болить і не завдає неприємних відчуттів. Насправді, все набагато серйозніше. Порушення прикусу є основою для виникнення карієсу, запалення ясен, створення ясенних кишень, в які забивається їжа, утворюється наліт і виникають патогенні мікроорганізми. Справа в тому, що через кривизни зубного ряду, правильно і добре вичистити зуби практично нереально.

Порушення прикусу може перешкоджати нормальному пережовування їжі, і як наслідок, появи проблем в шлунково-кишковому тракті.

Неправильне функціонування щелепного суглоба,

спричинить за собою головні болі, гайморити і отити.

Республіканський Центр Стоматологічної Імплантації в Харкові професійно вирішує проблеми з неправильним прикусом. висококваліфіковані лікарі-ортодонти Харкова, ефективно справляються з нерівністю різців в зубному ряду, проводять процедури, які перешкоджаю розвитку викривлень і виправляють аномалії прикусу. Звернення до перевірених фахівців зробить красиву і здорову усмішку абсолютно реальною!

Особливості стоматологічної ортодонтії

Найбільш ефективними методами при боротьбі з виправленням прикусу, є брекети, капи та знімні пластини. Залежно від складності ситуації, фахівець порадить найбільш ефективний тип конструкції.

Найпоширенішим методом, який практично в 100% випадків дасть позитивний результат, є брекет-система. Залежно від матеріалу, виділяють кілька видів подібних систем:

  • Металеві – найпоширеніший і недорогий вид. Він відрізняється надійністю та ефективністю. Єдиним недоліком подібних конструкцій, виступає не естетичний зовнішній вигляд. Саме тому, багато людей, комплексуючи, відмовляються від брекетів з металу.
  • Пластмасові – виробляються з медичної гіппоалергенна пластмаси. Шматочки пластмаси підбирають точно в тон до кольору емалі пацієнтів, щоб конструкція виглядала як можна непомітніше. Недолік подібних систем у надмірній крихкості. Навіть при акуратній шкарпетці, вони часто ламаються.
  • Керамічні – замочки брекетів виконуються зі стоматологічної кераміки, ідентичною за кольором з зубами пацієнта.
  • Сапфірові – естетичне уявлення подібної системи на висоті. Штучно вирощені сапфіри, відрізняються прозорою структурою, і при цьому, ефектно переливаються, при попаданні на них світла.

За способом розташування, ортодонти в Харкові можуть запропонувати вестибулярні (зовнішні) і лінгвальні (внутрішні) конструкції. Перевага явно на боці лінгвальних систем, так як при посмішці, їх абсолютно не видно. Але і вартість таких брекетів, перевищує вестибулярні практично в два рази.

Етапи проведення ортодонтичного лікування і ціна на нього

Звертаючись до фахівця, пацієнт повинен бути налаштований на досить тривалий процес лікування. У ранньому віці, боротися з викривленням зубного ряду набагато простіше, ніж в зрілому.

Ортодонтичне лікування включає наступні етапи:

  • Діагностика. Після огляду і проведення рентгенівського дослідження, фахівець виробляє відбитки зубів, аналізуючи стан суглобів і м’язів. Тепер створюється план лікування і робиться штучна модель зубного ряду.
  • Підготовка. Корекція прикусу не проводиться до того моменту, поки у пацієнта є захворювання в ротовій порожнині: карієс, запальні процеси і т.д.
  • Безпосереднє лікування. Після позбавлення від можливих проблем, проходить установка брекетів. Один раз в пару місяців, пацієнт обов’язково повинен з’являється на корекцію, в ході якої, збільшується тиск на зуби. В середньому, період лікування може зайняти від 1,5 до 2-х років.
  • Відновлення. Навіть після тривалого вирівнювання, зуби, які володіють пам’яттю, будуть намагатися повернутися в своє початкове місцезнаходження. Тому, необхідно буде носити спеціальні пластини, які кріпляться з внутрішньої сторони зубного ряду. Термін їх шкарпетки може досягати 4-х років.

РЦСІ пропонує послуги ортодонта за прийнятною вартістю, із застосуванням високотехнологічного обладнання для діагностики. Відвідавши сучасну стоматологічну клініку, Ви гарантовано можете розраховувати на успішне лікування за доступними цінами.

Оставить коментарий