Особливості імплантації в РЦСІ

Особливості імплантації в РЦСІ

У регіональному центрі стоматологічного імплантування процедуру імплантування проводять висококваліфіковані фахівці, які не тільки встановлюють якісні і найбільш інноваційні конструкції, але і акцентують свою роботу на швидкій реабілітації пацієнтів. Досвідчені хірурги гарантують результат оперативних втручань, які проводять, що знижує до мінімуму ризики виникнення ускладнень.

Цифрова сучасна імплантація – ефективний шлях до красивої усмішці

На сьогоднішній день, цифрова імплантація виявляєте вищим досягненням в області стоматології, результатом якої завжди залишаються задоволені лікарі і пацієнти. Комп’ютерне моделювання необхідних протезів дозволяє створити конструкції, які максимально відповідають параметрам і особливостям втраченого зуба, тому, після їх установки пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту.

Крім того, цифрова імплантація зводить до мінімуму ризик виникнення лікарських помилок і дозволяє провести процедуру максимально ефективно.
Етапи лікування із застосуванням цифрового імплантування:

  • Підготовка. Сюди входить повна санація ротової порожнини, здача необхідних аналізів і консультація необхідних фахівців;
  • Зняття відбитків, визначення прикусу, виготовлення воскової моделі майбутнього протеза;
  • Моделювання та створення цифрової моделі;
  • Створення шаблону у вигляді 3D-моделі, яку відправляють безпосередньо на завод-виробник.

В результаті, установка імплантів відбувається з максимальною точністю, а тривалість процедури установки становить близько 15 хвилин. Терміни реабілітації при використанні подібної методики мінімальні, а можливі ускладнення і лікарські помилки зводяться до мінімуму.

Використовувати цифрову імплантацію можна як при відновленні одного зуба, так і при повній адентії.

Якість понад усе

Якість понад всегоСпеціалісти РЦСІ найчастіше використовують знамениті імпланти Straumann і Osstem.

Straumann – конструкції швейцарського виробництва, що зарекомендували себе високою надійністю, інноваційністю та легкістю в установці. Матеріали, які застосовуються для їх виготовлення, володіють ідеальною биосовместимостью, завдяки чому конструкції швидко і безпроблемно приживляються і служать дуже довго. Ціна таких імплантів значно більше, ніж аналогічних виробів, але вона повністю виправдана якістю і надійністю подібного протеза.

Osstem – знаменитий бренд по виробництву імплантів з Південної Кореї, що випускає конструкції для імплантування преміальної якості і за доступною ціною. Особливостями протезів від компанії Osstem виступає наявність міцного титанового стрижня, нарізного перетворення «кореня», який встановлюється в кісткове ложе методом закручування, і використанням особливих матеріалів, що відрізняються оптимальною биосовместимостью з натуральними тканинами.

Звернувшись в наш стоматологічний центр, Ви гарантовано можете розраховувати на установку якісних конструкцій з мінімальним ризиком відторгнення, довговічністю служби і прийнятною вартістю на них. Зробіть свою посмішку досконалої, встановивши сучасні імпланти від провідних світових виробників.

Оставить коментарий