Міфи і правда про брекети

Міфи і правда про брекети

Одним з найбільш ефективних методів боротьби з неправильним прикусом, є установка брекет-систем. Вони дозволяють домогтися ідеального розташування різців в зубному ряду, і зробити для багатьох здорову і досконалу посмішку, абсолютно реальною. Однак, подібна процедура, за багаторічний період свого існування, обросла величезною кількістю міфів і забобонів, у правдивості яких ми постараємося розібратися в даній статті.

Брекети допомагають тільки дітям

Те, що чим раніше встановити подібні системи, тим ефективніше і швидше вони подіють – це факт. Особливо, якщо зовсім в ранньому віці діагностується неправильний прикус або порушення в розташуванні зубів. Дуже важливо, щоб батьки якомога раніше приділили увагу таку проблему і звернулися за допомогою до фахівця.

Однак, це зовсім не означає, що в зрілому віці брекети не допоможуть. Просто лікування при їх допомоги, займе значно більший період часу, так як щелепа вже сформована, і зуби міцно зайняли своє місце.

Які б види брекетів не використовувалися, вони викликають зубний біль

В якому б віці Ви що не встановили брекети – певний дискомфорт в будь-якому випадку буде виникати. Адже система чинить тиск на зубний ряд, тим самим, його коректуючи. Це не можна назвати болем, скоріше це неприємні відчуття, які вже через тиждень Вас покинуть. Наступний дискомфорт, який Вас очікує – неприємні відчуття після регулювання брекетів, яке відбувається кожні 2-3 місяці, для того, щоб збільшити тиск на різці. Якщо Ви відчуваєте реальну біль, яка довгий час не проходить, то це привід звернутися до лікаря. Можливо, була допущена помилка при їх установці, і необхідно відрегулювати систему.

Брекети не допоможуть

Наявність неправильного прикусу, багато хто не вважають за проблему. Він не болить і не приносить незручностей. Але насправді, викривлені зуби це не тільки не естетично. Таке порушення негативно впливає на здоров’я і життєдіяльність людини. Встановивши брекет-систему в Харкові, Ви позбавите себе від таких неприємних проблем, як:

  • Порушення мови;
  • Нерівномірно розподіляється навантаження при пережовуванні їжі;
  • Стирання зубної емалі і виникнення тріщин;
  • Порушень в травній системі.

Професійні лікарі-ортодонти Харкова, дозволять Вам стати не тільки володарем красивої посмішки, але і убезпечити себе від таких неприємних і важко виправляються проблем зі здоров’ям.

Оставить коментарий