Як швидко робиться імплантація зубів

Як швидко робиться імплантація зубів

Імплантація зубів має на увазі процедуру імплантації зубних імплантантів на місце відсутність зубів. Зуби можуть бути відсутні з різних причин – через перенесених травм, втрати їх з плином часу та інше. Відсутність різців не тільки виглядає неестетично, а й створює певний дискомфорт в пережовуванні їжі. Будь-які дефекти в ротовій порожнині змушують людину відчувати себе не комфортно. Імплантація здатна вирішити всі перераховані вище проблеми.
Титан, матеріал, що лежить в основі протезів, здатний зростатися з кісткою. Такий зуб згодом дає відчуття «свого», так як повністю врастет і ідеально ставати на порожнє місце.

Способи імплантації

Тривалість процедури на пряму залежить від того, яким способом буде виконуватися імплантування. Воно може бути одно- і двохетапним. Зазвичай, операція проводитися, щоб якомога менше травмувати ясна – через невеликий розріз в ній.

  1. Одноетапна операція полягає в одночасному встановленні імплантанта і фіксуванні на ньому коронки. Процедура проходить шляхом впровадження протеза через невеликий надріз в яснах.
  2. Двоетапна процедура має на увазі надріз ясна, відкидання ясенного клаптя і формування ложа для фіксування імплантанта. Такий спосіб дозволяє фахівцеві добре розглянути місце операції, і правильно встановити протез. Подібна практика значно зменшує ризик виникнення різних післяопераційних ускладнень. Саме такий тип процедури рекомендований при високій резорбції кістки щелепи, в разі, якщо необхідно відновити обсяг кісткових тканин.
  3. Одномоментна імплантація зубів в Харкові виконується одночасно з видаленням зуба. Подібна операція особливо значима для проведення на передніх різця, де важливо зберегти естетичний зовнішній вигляд. Застосовувати таку техніку на жувальних зубах не рекомендують, так як їх видалення зазвичай, викликає запальний процес.

Переваги дентальної імплантації

Власні здорові зуби – це велика перевага, однак, якщо Ви все-таки їх позбулися з яких-небудь причин, штучні варіанти стануть відмінним аналогом і забезпечать Вам комфортне існування. Дентальная імплантація дозволяє отримати відсутній корінь, який дасть коронки надійну опору.
Така процедура дозволить Вам знову знайти зуб, на місці відсутнього, не зачіпаючи поблизу лежать різці. По мимо цього, така операція дозволяє зберегти природний зовнішній вигляд і відчуття свого власного зуба.
Ще одним плюсом імплантування виступає запобігання втрат кістки в місці, де був втрачений різець. Використовуючи звичайний протез, кісткова тканина в будь-якому випадку атрофується. Через кілька років носіння протеза, він буде не відповідати анатомічним особливостям щелепи, що викличе особливий дискомфорт.

Підготовка до імплантації

Більшість пацієнтів стоматологічних клінік найбільше бояться болю, яка асоціюється з відвідуванням кабінету стоматолога. Що стосується процедури впровадження імплантату – це досить швидкий і безболісний процес.
Перед тим, як прийняти остаточне рішення про імплантацію, фахівець призначає загальну діагностику, для того, щоб більш правильно спланувати процедуру і виявити можливі протипоказання.
Перший раз відвідуючи доктора, розкажіть про загальний стан Вашого організму. Стоматолог може призначити комплексний медогляд.
У разі, якщо у Вас є хронічні захворювання у роті, які стануть безпосередньою загрозою для приживлення імплантанта, лікар призначить лікування і тільки після лікування захворювання, приступить до процедури імплантування.
Десь за тиждень до проведення операції, призначають обов’язкове відвідування гігієніста, який проведе професійну чистку зубів.
Процедура імплантування не займе у Вас занадто багато часу і не завдасть хворобливих відчуттів, однак, зважившись на її проведення, Ви зробите своє життя більш комфортним, а посмішку здоровою і естетичною.

Оставить коментарий