Імплантація зубів: міфи і помилки

Імплантація зубів: міфи і помилки

Красива і здорова усмішка разом з дентальної імплантацією, стає абсолютно реальною навіть для тих, хто з яких-небудь причин, втратив своїх зубів. Протезування на імплантатах дозволяє стати володарем зубів, які зовні абсолютно ідентичні своїм різцям, міцно зростаються з кісткою і прослужать пацієнтові протягом усього його життя. Але деякі стоматологи стикаються з великою кількістю неправдивих переконань, які нерідко озвучують їх клієнти. Розвіяти найпопулярніші з них, ми постараємося в даній статті.

Імплантація – дуже болюча процедура

Імплантація імплантатів – планова процедура. Після детального обстеження, лікар призначає дату, коли буде проведено імплантування. Якщо ділянку, який посмикати такій процедурі – невеликий, то втручання проходить під місцевим наркозом, і за відчуттями нітрохи не відрізняється від звичайної стоматологічної процедури. Що стосується імплантування всієї щелепи, з підняттям кісткової пластини, то така операція проводиться під наркозом.

Післяопераційний період проходить досить легко. При виникненні болю або неприємних відчуттів, лікар виписує знеболюючі препарати. В цілому, дискомфорт проходить вже через пару днів, після втручання.

Імплантація зубів – це дорого

З розвитком стоматологічних технологій і популярності імплантування у всьому світі, така процедура за своєю вартістю, практично дорівнює звичайному протезуванню. Однак, приймаючи рішення про вид протезування, варто враховувати довгострокову перспективу. Протезування на імплантатах – процедура, яка передбачає довічне вживлення титанового стрижня і зміну коронки, в разі потреби, через 15-20 років. Що стосується звичайних знімних протезів, то термін їх служби в районі 10 років.

Дентальная імплантація зубів відрізняється поганий приживлюваністю

Бувають випадки, коли імплантати погано приживаються. Це відбувається через індивідуальних особливостей ротової порожнини людини або інших порушень в його організмі. Але, на щастя, такі ситуації зустрічаються досить рідко. Сучасні виробники подібних систем, постійно працюють над удосконаленням імплантатів, саме з цього, на сьогоднішній день, спостерігається практично 100% приживляемость протезів, і значно збільшується термін їх служби.

Якщо Ви ще сумніваєтеся, що імплантація зубів в Харкові – якісний, безпечний, і досить прийнятний метод протезування, якщо розглядати його в довгостроковій перспективі, тоді обов’язково зверніться за консультацією до стоматолога, і він швидко розвіє всі Ваші сумніви!

Оставить коментарий