Імплантація зуба – практична і естетична сторона

Імплантація зуба – практична і естетична сторона

Установка протеза на місце втраченого зуба необхідна не тільки з естетичної точки зору, але і з практичної. Справа в тому, якщо місце, на якому був зуб, довгий час залишається порожнім, в щелепи починають відбуватися незворотні зміни. До них відносяться: просідання окістя, зміщення розташування здорових зубів, поява ясенних “кишень” і інші неприємні явища. Саме тому, стоматологи рекомендують замінити втрачений зуб якомога швидше.  

Чому варто зробити свій вибір саме на користь імплантів?

На відміну від знімних протезів, імплантація зубів в Харкові передбачає вгвинчування спеціального штифта в щелепних кісток, на яку потім встановлюється коронка. Така технологія забезпечує нерухомість протеза під ча їжі, і повністю виключає можливість його випадання.

Установку імплантів рекомендують в наступних випадках:

  • підвищена стертість зубів;
  • розбіжність різців і утворення великих міжзубних щілин;
  • виникнення дефектів мовлення через втрачених зубів;
  • труднощі в пережовуванні їжі через недостатність різців в зубному ряду;
  • естетичні зміни посмішки в гіршу сторону.

Саме такі психологічні і фізіологічні проблеми, пов’язані з втратою зубів, говорять на користь установки імплантів пацієнтові.

Що таке базальна імплантація зубів

Справжньою революцією в області імплантування стала установка базальних імплантів. Така технологія має на увазі установку імплантів з особливим покриттям в глибокі відділи кістки щелепи, в тому числі і базальний. Процедура проходить в один етап. Відразу ж після проведення імплантування, у пацієнта поновлюються функції пережовування їжі. Для установки конструкції, фахівець використовує не тільки кістки щелепи, а й скуловую кістка з силовими лініями черепа. Завдяки цьому імплантація нижніх і верхніх зубів відрізняється рівномірним розподілом навантаження на кістки, за рахунок чого відновлюється функціонування всієї зубощелепної системи.

Варто також відзначити, що базальна імплантація верхніх і нижніх зубів дозволяє встановити конструкції без додаткового нарощування кісткових тканин навіть тоді, коли зуби відсутні зовсім.

Відновити цілісність і естетичність зубного ряду разом з технологією імплантування дуже просто. Єдине, що слід пам’ятати – процедура проводитися тільки для тих пацієнтів, у яких відсутні запалення в ротовій порожнині, карієс і захворювання ясен.

Оставить коментарий