Імплантація Штрауман

Імплантація Штрауман

Одним з найбільш якісних і інноваційних способів відновлення втрачених зубів, виступає протезування на імплантатах. Такий спосіб дозволяє повністю компенсувати функції власних зубів, а з естетичної точки зору, дуже часто, навіть з перевершує їх. Постійна робота і вдосконалення методу імплантування, вплинули на те, що кількість протипоказань для проведення процедури, значно знизилося, ступінь приживлюваності імплантатів підвищилася, а термін служби таких протезів значно збільшився.

Швейцарські технології – запорука високої якості

kok-hucre-destekli-implant

Найвідомішими конструкціями для імплантування, виступають швейцарські системи Straumann. За 50 років присутності на ринку, компанія-виробник, зарекомендувала себе як виробник виробів високої якості. Відмінними рисами імплантатів Штрауман, виступають:

  • надійність;
  • інноваційність;
  • легкість у використанні.

Такі переваги доводять безліч наукових і клінічних досліджень. До того ж, конструкції зарекомендували себе відмінною біо-сумісністю, тому оперативно приживляються, і служать максимально довго.

Імплантати Straumann – лідери серед подібних конструкцій VIP-рівня.

Вартість швейцарських систем значно вище, ніж аналогів, але така ціна повністю виправдовується якістю і надійністю конструкцій.

З чого виготовляють імплантати Штрауман

Наважуючись на установку імплантатів, пацієнти не тільки проходять через тривалий період установки і приживлення, а й витрачають на це велика кількість коштів. Саме тому, кожен пацієнт сподівається, що протези швидко приживуться і будуть встановлені на довго. Саме такими особливостями і мають швейцарські конструкції. Подібний ефект був досягнутий, завдяки знаходженню фахівцями компанії, ідеальної форми зубного кореня. Це конусоподібний профіль, який ідеально відповідає анатомічної форми природного зубного кореня.

Крім знаходження оптимальної форми кореня для майбутнього зуба, дуже важливим є матеріал, з якого виготовляється конструкція. У випадку зі Straumann – це специфічний сплав Roxolid. Науково доведено, що такий матеріал найкраще сумісний з людськими тканинами, адже він був навмисно виведений для використання в імплантування зубів. Roxolid – поєднання титану і цирконію. Завдяки основі з такого сплаву, імплантати Штрауман відрізняються високою міцністю, яка значно більше, ніж у конструкцій з чистого титану. Подібний матеріал, дозволяє встановити протези набагато більшій кількості пацієнтів, так як надійний сплав, дозволяє бути впевненим у позитивному результаті, навіть встановивши імплантати з маленьким діаметром.

Поради, які рекомендується врахувати, при установці швейцарських конструкцій Straumannimplantacija_81

Для того, щоб прискорити процедуру імплантування і підвищити відсоток отримання позитивного результату, рекомендується:

  • звертатися в перевірені, і зарекомендували себе стоматологічні клініки, які оснащені комп’ютерним томографом. Тільки на підставі результатів комп’ютерної термограмми, стоматолог може прийняти рішення про можливість імплантування;
  • дуже важливе значення має вартість процедури. Переглядаючи прайс-лист клініки, зверніть увагу не тільки на ціну проведення процедури, але і на комплексну калькуляцію в цілому. Справа в тому, що є недобросовісні стоматологи, які штучно занижують вартість імплантування на початковому етапі, щоб залучити клієнтом, а потім, нарощують її вже на заключному етапі протезування. У підсумку, повна вартість значно перевищує ту, на яку розраховував пацієнт, що є неприємним сюрпризом.

Установка імплантатів преміум-класу – запорука красивою і здоровою посмішки на довгі роки. Все ще сумніваєтеся? Тоді зверніться за консультацією до досвідченого стоматолога, і він розвіє всі Ваші побоювання.

Оставить коментарий