Що таке естетична стоматологія

Що таке естетична стоматологія

Сучасні методики, які спрямовані на вирішення абсолютно всіх проблем, пов’язаних з дефектами зубного ряду, відносяться до розділу естетичної стоматології. після відбілювання, художньої реставрації, установки вінірів та інших, що набирають популярності процедур, Ваші зуби порадують красивим і досконалим зовнішнім виглядом.

Відбілювання зубів

Однією, з найпопулярніших, і широко застосовуються естетичних процедур в стоматології, є відбілювання. Перед тим, як приступити до такого методу відновлення зовнішнього вигляду зубного ряду, стоматолог проведе повну санацію ротової порожнини, яка полягає в лікуванні зубів і ясен. У сучасній стоматології використовують кілька видів відбілювання:

 • хімічний;
 • лазерний;
 • фотовибілювання;
 • ультразвукове;
 • за допомогою методу Air-Flow.

Ще один, широко використовуваний метод – застосування капи з гелем, яка дає стійкий і помітний результат вже після першого разу. Для того, щоб прискорити дію такого гелю, використовують ультрафіолетове і лазерне випромінювання.

Реставрація зубів

Наступною за популярністю, процедурою, яка застосовується в естетичній стоматології, є реставрація. Вона полягає в імітуванні зубних тканин, шляхом використання різноманітних, штучних матеріалів. За допомогою стоматологічної реставрації, можна скорегувати вроджені порушення зовнішнього вигляду і розташування різців, або ж позбутися від наслідків життєдіяльності – травм, вікової стертості зубів, зміни їх кольору.

ЕЯкщо вчасно не застосувати корекцію зубного ряду, поступово можуть порушуватися пропорції особи, утворюватися зморшки і т.д.

Реставрація дозволяє:

 • змінити форму різців;
 • вирівняти становище різця в зубному ряду;
 • змінити колір емалі;
 • позбутися від міжзубних щілин.

В сучасних стоматологічних центрах, реставрацію проводять, використовуючи високоякісні композітарние матеріали, а також медичну кераміку / фарфор. Використовуючи такі матеріали, можна виконати процедуру реставрування за одне відвідування.

Вирівнювання зубів

Виправлення прикусу, і зміна розташування зубів в ротовій порожнині, також можна віднести до естетичної стоматології. До основних методів виправлення прикусу відноситься установка брекет-систем. Вони найбільш ефективно справляються з вирівнюванням положення різців в зубному ряду, проте досить незручні в носінні, псують дикцію, і з естетичної точки зору, не влаштовують більшість пацієнтів.

Саме тому, конкурентами брекетів в сучасній ортодонтії, стали прозорі капи. Це знімні конструкції, які абсолютно не видно при усмішці. Лікування за допомогою кап проходить значно швидше, ніж брекет-системами, так як капи чинять тиск на всю поверхню різця, в той час, як брекети, на окрему його точку.

Прикраса зубів

Новітній тренд в естетичній стоматології – прикраса зубів. Виділитися серед інших людей, і привернути до себе увагу можна, прикрасивши свої зуби:

 • аплікаціями з дорогоцінних металів;
 • кристалами Swarovski;
 • імітацією татуювань.

Прикраса дуже часто дозволяє приховати недоліки на емалі – темні плями, або відрізняються за кольором, пломби. Прикраси кріпляться за допомогою спеціального клею, а прибрати їх можна, в будь-який час. Тримаються такі прикраси близько півроку.

Щоб прикраси виглядали гармонійно, необхідно дотримуватися рекомендацій з гігієни ротової порожнини.

Звертаючись за допомогою до кваліфікованих спеціалістів у галузі естетичної стоматології, можна через невеликий проміжок часу, домогтися прекрасного ефекту, і стати володарем білосніжної усмішки, ідеальної зовні.

Оставить коментарий