Що таке дентальная імплантація

Що таке дентальная імплантація

Зуби не підлягають регенерації, тому берегти їх варто з самого дитинства. Якщо ж Ви все-таки втратили один або кілька різців, це не тільки порушить естетичний вигляд Вашої посмішки, але і погіршить життєдіяльність всього організму.
Дентальная імплантація – це одна з новітніх технік в протезуванні, яка передбачає вживлення в кісткову тканину стержня з титану (імплантанта). Такий імплантант встановлюється під коронку і допоможе відновити жувальні і естетичні функції зубів. Кількість імплантантів не залежить від коренів, які були в віддаленому зубі. Щоб замінити відсутній зуб, встановлюється один імплантант необхідного діаметра.

Коли рекомендується зробити імплантацію зубів

Таку процедуру радять проводити при нестачі одного або декількох різців поспіль. Дентальная імплантація рекомендується в разі повної відсутності зубів, і коли носіння протезів неприйнятно. Деякі пацієнти хочуть за допомогою такого заходу позбутися дефективних, травмованих або недосконалих зубів. Грамотні фахівці докладають максимум зусиль, щоб відмовити своїх клієнтів від подібних дій, так як це занадто радикальна процедура, і існує безліч альтернатив. Наприклад, в сучасних стоматологічних клініках можна відбілити чи естетично відновити різці за допомогою різноманітних технік.

У чому відмінності між имплантами

Всі імплантанти виробляються з титану і не відрізняються за своїми функціональними особливостями.

Головна їхня відмінність в тому, що вони бувають:

  • збірного і неразборного типу;
  • пластинчастих і коренеподібних форм;
  • гвинтовий і циліндричної форми і т.д.

Найбільш важлива інформація, яка цікавить більшість клієнтів – це якась вартість таких імплантантів, і хто їх виробляє. Кращими вважаються варіанти від німецьких компаній. Вони вже кілька років використовуються в європейський стоматології, і поява їх у нас стало справжнім прогресом. Ціна на такі товари висока, але вона повністю виправдовується унікальністю властивостей подібної продукції.

Коли найкраще приступити до процедури

Відтягувати такий захід не варто, так як зуби мають властивість «сходитися», і встановити на порожнє місце імплантат з часом буде все складніше. Якщо ж вони відсутні повністю, то краще приступити до процедури якомога раніше, так як кісткова тканина може просто атрофуватися.

На скільки болюча установка

Імплантування полягає в розрізі ясна і створенні отвору в кісткової тканини для виробу. Всі подібні заходи здійснюють під якісним наркозом місцевого характеру, і вони не викликають ніякого дискомфорту. Можливий також варіант проходження подібної процедури під анестезією, але її не рекомендують, тим більше, що вона не доцільна. Існує також щадна підготовка ложа за допомогою лазерної імплантації, яка значно зменшить травматичність. В такому випадку, в комплекті до виробів передбачається наявність спеціалізованих інструментів і технологій.
Імплантування – це не дуже травматична процедура, якщо встановленню підлягає один імплантат. З больовими відчуттями допоможе впоратися звичайне знеболююче. Якщо ж установки піддається кілька місць одночасно або вся щелепа, то обов’язково будуть гематоми, набряки і неприємні відчуття. Тоді процедуру варто відкласти на час, коли Ви зможете перебувати вдома і не піддавати себе фізичним навантаженням і зможете підкоригувати звичайний спосіб свого життя.
У будь-якому випадку, імплантування – це дуже важливий процес, який позбавить Вас від безлічі проблем. Він досить дорогий, зате результат перевищує всі очікування, і Ви за відносно короткий період часу станете володарем ідеальної посмішки.

Оставить коментарий